Euro Labora

Opinie o Euro Labora

GrzegorzS04

do pracowników - 2013-07-10 09:56:08 hej, powiedzcie mi proszę, czy lokalu się szuka na własną rękę? czy coś pomagaja, dają jakieś namiary, czy nic ich to nie obchodzi?Zazwyczaj agencje zapewniają kwaterę ale samemu trzeba za nią płacić. Ceny są różne od 150-300 euro,zależy też w jakim rejonie Niemiec.

Anucha

mieszkanie w sumie trochę drogo wychodzi :/ ale w południowych landach to normalne ze mieszkania sa drogie bo np we Freiburgu jest ciezko cos taniego znaleźć.. mieszkanie 4 pokojowe, po dwie lub po jednej osobie w pokoju, wspólna łazienka i kuchnia - wszystkie nowe, zadbane cycuś glancuś. Jak jest wiecej ludzi na mieszkaniu to wychodzi taniej. Ja jestem z kolezanka i wychodzi po 240 euro na osobe. Z reguły cena mieszkan to od 250-300 euro ale może być wiecej. Jezli ma ktos kontakty albo jest zaradny można cos po studentach znaleźć taniego, bo Freiburg to piekne studenckie miasto :) Zycze powodzenia :)

lukassio

Maja rózne oferty pracy na taśmie : Na tasmie: 8,19 brutto na godzinę +6 € netto dodatku dziennego praca na linii produkcyjnej 9,42 +6€ netto dodatku dziennego praca w magazynie wysyłkowym 8,19 brutt + 5€ netto dodatku dziennego

tosiek

wszystko wszystkim ale czekam 3 miesiące na znalezienie mi pracy i tylko odbyła sie rozmowa i powiedziano mi że bedą sie kontaktować i ciągle cisza.... ofert na internecie od zatrzęsienia ale jak sie do nich dzwoni to nic nie mają heh dziwni ludzie raczej nie polecam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
zainteresowany

ESU w ten poniedziałek tam lecisz ?? (usunięte przez administratora)

esu

Siemka, ja lece do Thalgau... to w Austrii...mam 11,15 i ponad 40 diety... jako spawacz.. tak że jak ktoś leci to może razem- taniej... wylot ponoć w poniedziałek

szymusiak

a ja bylem w salzburgu jako dekarz i wszystko cacy, mieszkanie spoko,praca super kasa co do dnia. szkoda tylko ze snieg sypnol i trzeba czekac az sie pojawia warunki [usunięte przez moderatora]

bogata

A był ktoś z tej firmy w Austrii przy produkcji? Bo mam jechac i nie wiem co robić

Polak

michal19845@wp.pl jak masz cos warznego topisz

bodo1578

siema polak tez mam jechac w poniedzialek raz juz bylem jest spoko tylko trza znac niemiecki podaj meila to sie dogadamy

lukassio

Witaj Polak,to prawda 8 jojro i 45 auslejzy czyli tzw dieta,to jest najlepszy wariant z jakim sie dotychczas spotkalem a dlaczego bo dieta niie jest opodatkowana i ozusowana to masz netto.Lepiej miec najnizsza lrajowa brutto i wiecej diety lepiej sie wychodzi.ja juz mialem w innej firmie 11 euro i 25diety i nie wyszlem lepiej jak w Euro Laborze. Zarobisz od 1700-1900 na reke w zaleznosci od minimum te 1700zarobisz.ja noe natzekalem.sa gorsze firmy;sa tez rozni lufzie i pptem obsmarowuja firmy w necie o nie wiem po co.jak ktos nie chce robic to noech sie nie pcha za darmo w niemczech euro nie rozdaja.pozdro

lukassio

GLUPOTY LUDZIE WYPISUJA.DLA MNIE RZETELNA I SOLIDNA FIRMA PRACOWALEM NA FASADACH DO WRZESNIA ROBOTA SUPER KASA TEZ.ZAKONCZYLEM BO MI SIE STUDIA ZACZELY.TAKZE SIE NIE MARTW MAPEWNO FIRMA CIE NIE OSZUKA.POZDROWIENIA DLA MILYCH PAN Z BIURA;)

polak

mam pytanie do wszystkich dzwonili dziś do mnie E LABORY mam jechac podobno w poniedziałek do niemiec jako monter fasad prosze o jakies konkrety na temat firmy bo niewiem co robić czy jechac (usunięte przez administratora)POMOCY

robotnik kturyś tam

ja byłem sam daleko i nie miałem problemów ale jak większość polaków nie potrafi się wygadać albo robić to zawsze będzie narzekał ja pracowałem zapłacili mi tak jak było na umowie ale po co te komentarze każdy polak który nie przepracował ani jednego miesiąca w polsce pojedzie do austrii i będzie narzekał bo majster każe mu coś zrobić a on pojechał zarabiać EURO a nie pracować

bruno

Witam ciekawy jestem w jakiej to piekarni pani pracuje w Austrii z tej firmy bo ja jakoś czekam od 4 miesięcy na prace w produkcji z Euro Labora i nie mają żadnych prac produkcyjnych,ogłaszają się a jak się dzwoni to damy panu znać i tak co tydzień mam taką odpowiedz z tego biura,(usunięte przez administratora)

Byłem w Austrii pracowałem z firmy labora pracowałem w Linz. Tylko niektórzy myślą że wystarczy tam być i już płacą .Pracował ze mną taki co złamał paznokieć to szukał pilniczka i chciał pouczać majstra jak wiązać zbrojenie .Powiedział że ma papiery mistrza i nie ma rąk robola. (usunięte przez administratora)

majsteriniuia

Witam , pracuje z tej firmy na tasmie w piekarni! Jest to solidna firma austriaccy partnerzy płaca na czas i zaliczke mozna dostac w kazdej chwili. Miła obsługa w biurze, dbaja o pracownika. Serdecznie Polecam!!!Naprawde Solidna i rzetelna Firma Pozdrawaim

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora