jobbingo.pl

Wałcz

Opinie o jobbingo.pl

flaga

fagot, chyba nie masz już tutaj czego szukać. Wystarczy poczytać poniższe komentarze. Niestety firma sprzedała domenę.

cwaniak

ZOstali sprzedani na cypr??? Zobacz WHOIS na ( usunięte przez administratora )

mark

od dłuższego czasu nie wczytuje się strona jobbingo.pl co jest grane.

Jobbingo.pl - pomoc

Witajcie, Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpisy i sugestie. To właśnie one sprawiają, że tak trudno się przyzwyczaić... ;) Wciąż pracujemy nad nowymi narzędziami dla osób szukających pracy, a te, które są już dostępne staramy się udoskonalać. E-cv to elektoniczna forma życiorysu. To gotowy formularz, w którym Kandydat może zamieścić wszystkie najważniejsze informacje o sobie, a Pracodawca otrzymuje je w wygodny i przejrzysty sposób. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez stronę internetową i zakładkę \\\"Kontakt\\\"

Radek

jak na razie ten jobbingo sie wciaz zmienia, ni jak sie przyzwyczajic macie jakies doswiadczenia? co to jest e-cv?

Mateusz

Cześć,mam nadzieję że ktoś poprze mnie, że jobbingo.pl. jest ciekawą firmą. Praca jest bardzo miła i sympatyczna,spoko ludzie. Polecam każdemu .

Justyna

ktos zna jobbingo.pl? www.jobbingo.pl To taki serwis z ofertami pracy z Polski i z zagranicy...gornolotnie brzmi, ciekawe jak dzialaja Mają kilka ciekawych ofert. chcialbym sie dowiedziec wiecej

Zostaw opinię o jobbingo.pl - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jobbingo.pl