Hurtownia Chemii Budowlanej "Zacisze" S.A.

Żyrardów

Opinie o Hurtownia Chemii Budowlanej "Zacisze" S.A.

Sporo pracy i zadan do wykonania, jako kierowcy jezdżący po kilkunatu punktach na jednaj trasie, czesto zajmujacy wiecej czasu nizeli wynosza czasy pracy, niestety nie placa za nadgodziny, wiec zaplacone za 8, a reszta poza, to juz jak sie zechce naliczyc rozgrywajacemu. Reasumujac, duzo wiecej pracy nizeli zaplaca, jesli chodzi o atmosfere, niby przyjazna...hahahahaha, no nadente bufony i nie ma nic wspolnego z atmosfera, no chyba ze zakazna....epidemia bufonstwa(sa wyjatki, ale tylko kilka, bo wiekszosc nieciakawostka) niestety logistyka czasem lezy....nie polecam

Czy obecnie firma Hurtownia Chemii Budowlanej "Zacisze" S.A. rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Hurtownia Chemii Budowlanej "Zacisze" S.A. - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Chemii Budowlanej "Zacisze" S.A.