Smażalnia ,,U Rafała"

Mielno

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Smażalnia ,,U Rafała"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smażalnia ,,U Rafała"

amanta

Teraz zblizaja sie wielkimi krokami wakacje, wiec ruch bedzie niesamowity. Ale i do pracy beda tez kogos pewnie poszukiwać, na kuchnie czy na kelnerke zawsze na te 2-3 miesiace zarobisz

anonim

jak dla mnie praca okey, bardzo fajna,dobrze opłacalna, praca od 8 do 10 godzin. jak dla mnie zarąbista. pracuje w tej smażalnii od 3 lat i bardzo mi się podoba. jak zaczęłam w niej pracę nie miałam żadnego doświadczenia a tu mnie wszystkiego nauczyli a nie tak jak w Świecie Ryb gdzie jest brud i ochydna,stara ryba. Polecam prace w tej smażalinii.

Psimozg

Pojechałam do Mielna spontanicznie i smażalnia ta ,, wpadła " mi pod lupę jako pierwsza. Pani z którą rozmawiałam była bardzo miła, obiecała odezwać się na kolejny dzień gdy porozmawia z szefem (zaznaczając że potrzebują ludzi więc to tylko formalność). Niestety nie dostałam informacji więc zadzwoniłam sama i umówiłyśmy się na kolejny dzień bym przeszła dzień próbny. Przyszłam i pracowałam 5 godzin, atmosfera była ok, robiłam to co chyba każdy początkujący pracownik restauracji (wynieś Przynieś podaj umyj itd). Pani poinformowała mnie, że przeszłam i zostanę przyjęta (w czwartek), dostałam nawet 15 zł. Zapytana o nocleg kazała mi dzwonić do szefa. Po kilku próbach kontaktu dowiedziałam się, że mam zacząć pracę w sobotę i w ten dzień dostanę również nocleg. Po moim telefonie w piątek wieczorem dowiedziałam się tylko, że jednak mam przyjść w niedzielę, a o noclegu nic nie wiadomo. Niestety nie stać mnie na opłacanie sobie noclegu (tak jak robiłam to przez 5dni) więc dałam sobie spokój z tym zwodzeniem bojąc się, że za chwilę zostanę jeszcze bez wypłaty. Z tą smażalnią radzę być ostrożnym!

anonim

obiecuja prace w wymiarze 8 godzin dziennie max.10 a tak naprawde praca byla od 10 do 14h. Szef [usunięte przez moderatora] ,wprowadza nerwowa atmosfere w pracy.

stary znajomy

Ralaf to jakis dziwny czlowiek. [usunięte przez moderatora] Nie pokwcam nikomu. Szuka pracownikow bo nikt nie chfe u niego pracowac. A ryba okropna.

anonim

[usunięte przez moderatora] Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Smażalnia ,,U Rafała" - Mielno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smażalnia ,,U Rafała"