AV Solution Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys Spółka Komandytowa

Opinie o AV Solution Integracje Systemów Multimedialnych M. Sołtys Spółka Komandytowa

pracowałem

Była to największa pomyłka w karierze. Pensji nigdy nie ma na czas, szef ma pracowników technicznych za nikogo. Ani razu kiedy pracowałem nigdy nie otrzymałem wypłaty na czas. Jak dla mnie jest to wykorzystywanie ludzi.

Zostaw opinię o AV Solution Integracje SystemĂłw Multimedialnych M. Sołtys Spółka Komandytowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AV Solution Integracje SystemĂłw Multimedialnych M. Sołtys Spółka Komandytowa