PLAY CONNECT

Kraków

Opinie o PLAY CONNECT

maksio

Fajnie, że jest takie miejsce:) pisze w sprawie pracy w salonie Play w Galerii Krakowskiej. Na początek miła rozmowa, świetne wdrożenie wszystko cacy:) ale finansowo to już ciężko będzie zawiązać do końca miesiąca. 13 brutto zaoferowano oczywiście staż, śmieciówka na zlecenie a potem umowa o pracę, ale uwaga z najniższa krajową no a do tego meeega premie nawet powyżej 3 tysięcy można zarobić:) można? sami dajcie sobie odpowiedź:)

Słońce

Unikajcie jakichkolwiek korpo a w tym jakieś connecty czy contactsales np bo obozy pracy a wypłata to zawsze wielka niewiadoma. Spróbujcie w jskis mniejszych biurach sprzedażowych, tam gdzie pracuje max po 20 osób. Sam pracowałem już w kilku korpo a teraz pracuje w normalnym biurze biznesowym.

hejka
użytkownik zarejestrowany

o ile dobrze rozumiem to jest jakby podfirma, a mianowicie call center działają dla Play, tak?w każdym razie praca na sluchawce jest wyjątkowo wymagająca, głownie psychicznie, mam jednak nadzieję że tutaj płaca lepsze prowizje niż u różowych albo w minusie

kiin
użytkownik zarejestrowany

chyb anie ma stu procentowej pewności po przeczytaniu tychwszystkich opinii o tym, żę działanie osób doprowadzi do tego, że jest się jak to powiedzieliście inwigilowanym, ja to w stu procentach nie ufam takim osobom ktore rzucaja takie podejrzenia, ale coz trzeba by bylo sie nad tym zastanowic przed ostateczna decyzja

Ewan
użytkownik zarejestrowany

Podejrzewam,że firma normalnie została powołana by świadczyć usługi dla ludzi bez względu na rok, rasę czy skalę. Taka generalnie powinna zawsze być zasada - by nieść innym pomyć. Teraz warto robić samochody zastępcze. A czy jakiś dodatek do pracy się otrzy. Pomimo faktu, żę klient chciałby włączać inwigilację każdemu pracownikami -czy to nie prada?

das
użytkownik zarejestrowany

czesc wszystkim ! a jakie jest wypłacane wynagrodzenie w tej firmie? czy prpoponuja umowe o prace na cały etat czy zlecenie tez wchodzi w propozycje tej firmy? czy przy rekrutacji sa etapy podzielone dla potencjalnych pracowników? czy istnieje mozliwosc rozwoju i zdobycie cennego doswiadczenia w tej firmie? dziekuje za odpoiwedz..

moe
użytkownik zarejestrowany

Pewnie ludzie mylili play connect z play, znanym operatorem komórkowym, ale szkoda słyszec, że upadli.

kasia

a jak wyglada tam rekrutacja?

Łukasz Wudyka

Firma upadła z tego co wiem więc Cię nie przyjmą:) Ale w CC jest dużo pracy.

111Kuba

Łukasz Wudyka - 2011-10-20 09:50:37 Powiem tak, w związku z wielką ilością próśb o zmianę lokalu bo ten jest daleko to przenosiny więc pozbędziemy się tłoku:)Na rozmowę zapraszają każdego ?

Łukasz Wudyka

Firma upadła ale mi przykro.

cichy rozmówca

Wiadomo coś gdzie znajduje się nowa siedziba??z tego co zauważyłem ostatnio znów zaczęły się pojawiać ogłoszenia do pracy w Play Coonect

Łukasz Wudyka

Tajemnica:) Na razie jest to tajny projekt:D I lekko zamotany:D Ale pozytywnie 5 osób kręci leprze wyniki niż całe CC dawne:D

Ksenia

Już po przeprowadzce? Gdzie teraz jest siedziba?

Łukasz Wudyka

Na rozmowę zaprosimy a co potem to nie wiem. Zależy od predyspozycji.

Dominik
użytkownik zarejestrowany

Niedawno wysłałem swoje CV,ciekawe czy jeszcze odpowiedzą bo nie ukrywam że chciałbym pracować w takiej pracy:)

Ja pracuje od niedawna ale atmosfera super, szefostwo też w porządku. Umowę dostałam na takich warunkach jak były wcześniej ustalone więc jest ok.

Łukasz Wudyka

Oczywiście, że najlepiej mieć na papierze;) Dla tego wszystko jest od razu na dokumentach. I dla tego od razu macie dokumenty;) Nikt nigdy nie miał problemu z tym więc cieszy mnie to że się podoba. A co do mnie rób swoje to krzywdy nie zrobię:)

[usunięte przez admina] TRAGEDIA !!! Nie polecam ....

Łukasz Wudyka

Oczywiście przyjmujemy na zwykłe i agencyjne:) Serdecznie zapraszamy Panią Pani Kasiu.

skye

Jak nie zadzwonili dzisiaj to wyślij jeszcze raz:)

kasia

a ja mam nadzieję, że do mnie oddzwonia ;) czy rekrutacja trwa nadal?

Hah ale przerobili sprawę z 2800 które mi wyszło dali 3 dla okrągłego rachunku :D Nic tylko cieszyć japę. Ale swoją drogą długo pewnie na takiej rozrzutności nie pocisną.

skye

Chyba jeszcze są, nadal robią nowe stanowiska-ale raczej ludzi z doświadczeniem w telesales przyjmują.

Zainteresowany
użytkownik zarejestrowany

A czy orientuje się ktoś czy są obecnie przyjęcia do Play Connect?

siekiera

Dla najleprzych 10 a dla innych dalej 6 - 10 więc nie gadaj że jest lepiej:)

Ktos tam

A teraz z podwyższeniem stawek jest fajnie 10 na łape miazga

david
użytkownik zarejestrowany

A czy nowo powstająca firma Conectus TM Solutions ma coś wspólnego z Play Connect? bo z chęcią bym zaczął pracować w firmie którą tak dużo osób chwali i która się rozwija a pisał ktoś powyżej o przeprowadzce i stąd właśnie skojarzyłem Conectus z Play Conect i wysłałem swoją aplikacje do Conectusa gdyż szukam pracy na przedpołudniową zmianę.

skye

Poza tym mimo luzów, kasa jest poważna i niema z tym żartów. Co mówią to jest-jeżeli tylko się wywiążesz ze swojej części, oni na zawsze wywiążą się ze swojej. Naprawdę warto spróbować, jeżeli tylko się faktycznie coś potrafi. Niema ściemy i robienia [usunięte przez moderatora] , prosto jasno i konkretnie.

Ja tu pracuje i nie narzekam jest fajnie dobra kasa i atmosfera przyjemna. Nadzór jest spory i ciśnienie na plany to fakt ale przecież wasza kasa bierze się głównie z prowizji ta dodatkowa więc mi zależy na tym by jak najwięcej sprzedać

Widzisz nie do końca bo jest podstawa teraz. Została wprowadzona od 1 września. Na prośbę pracowników :) Więc jak nie pracujesz u nas to milcz:)

ja

ta praca to lipa,co do wypłaty to brak podstawy, jedynie stawka prowizyjna porażka!

( usunięte przez administratora )Opanowali do perfekcji wszelkie potrzebne socjotechniki, przez co trudno jest wykazać się asertywnością. Teoretycznie zatrudniają każdego, ale ciężko liczyć na jakieś pieniądze,( usunięte przez administratora ) Z całą pewnością można stwierdzić, że za każdego młodego naiwnego człowieka, pobierają stosowną prowizje od przedstwiciela ING.

mogi

ta praca to ściema! [usunięte przez moderatora]

Łukasz Wudyka

Ja powiem tak plany są trzeba je realizować i wasz nowy koordynator. Orzeł jest doświadczonym pracownikiem więc nie może być tak że jest zły skoro radził sobie w innej firmie.

Niby wszystko idealnie w tej firmie ale jednak ciągle trzeba siedzieć i dzwonić nie ma chwili spokoju Koordynator czuwa aż za bardzo. Zarobki imponujące ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o PLAY CONNECT - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAY CONNECT