Opinie o F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI w Siekierki Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI w Siekierki Wielkie

erykoo Nowy wpis

nadal działają na rynku i wydaje mi się, ze naparwde dobrze im idzie, dajcie znac jeszcze czy na pewno mam racje, bo co prawda nie widze nowych ofert pracy, ale chyba nie ma też jakiś wiekszych zwolnień u nich?

Wierzyciel Nowy wpis

Całkowicie zgadzam się z pierwszą opinią, jako ze także miałem nieprzyjemność współpracować z tym panem. Jest nieuczciwy i niesolidny! Podpisuję się obiema rękami pod opinią Anonima!

Znajoma z Lubonia Nowy wpis

[usunięte przez moderatora] . Ja osobiście polecam.

OSTRZEGAM PRZED TYM PANEM [usunięte przez moderatora] JAKIEGO DO TEJ PORY ZNAŁEM NIE RADZE WCHODZIĆ Z NIM W JAKIE KOLWIEK INTERESY A CO DOPIERO MÓWIĄC UPACOWAĆ DLA TEGO TYPA OCENA NIEDOSTATECZNY NIE WYSTARCZA

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI - Siekierki Wielkie

F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI