F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI

Siekierki Wielkie

Opinie o F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI

erykoo

nadal działają na rynku i wydaje mi się, ze naparwde dobrze im idzie, dajcie znac jeszcze czy na pewno mam racje, bo co prawda nie widze nowych ofert pracy, ale chyba nie ma też jakiś wiekszych zwolnień u nich?

Wierzyciel

Całkowicie zgadzam się z pierwszą opinią, jako ze także miałem nieprzyjemność współpracować z tym panem. Jest nieuczciwy i niesolidny! Podpisuję się obiema rękami pod opinią Anonima!

Znajoma z Lubonia

[usunięte przez moderatora] . Ja osobiście polecam.

OSTRZEGAM PRZED TYM PANEM [usunięte przez moderatora] JAKIEGO DO TEJ PORY ZNAŁEM NIE RADZE WCHODZIĆ Z NIM W JAKIE KOLWIEK INTERESY A CO DOPIERO MÓWIĄC UPACOWAĆ DLA TEGO TYPA OCENA NIEDOSTATECZNY NIE WYSTARCZA

Zostaw opinię o F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI - Siekierki Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U IMPORT-EXPORT JACEK SYPNIEWSKI