Delilites

Newry

Opinie o Delilites

my

Myślę, że może i więcej da się zarobić @welko. Dobrze jednak, że jest szansa zdobycia doświadczenia i nowych kwalifikacji, bo zapewniają szkolenia różne i myślę, że spokojnie można na tym dużo zyskać.

Pol

Katastrofa. Pracowalem rok. Stawka minimalna poza team liderami ,ktorzy tez nie zarabiaja kokosow. Ludzie slabi ( w wiekszosci), ogolnie duzo godzin malo kasy i b kiepskie warunki pracy

KTOŚ

Tak bywa , ze sie robi na czarno bo firmy chca zaoszczędzic na INSURANCE itp.. Ale jak co do czego by przyszło jakis wypadek czy cos to już by firma miała problemy Więc jak najbardziej powinnaś już dawno zgłosić sprawe do sądu

anonim - 2011-05-12 18:12:32 mała - 2010-07-13 13:12:43 NAjgorsza firma w Irlandi Północnej [usunięte przez administratora] ludzi, marna płaca, brak kontraktow. Ja pracowalam po 17godzin dziennie w ciąży, przez co moje dziecko urodzilo sie 7 tygodzni za wczesnie. Zasluguja na pozew do sadu brak kontraktow i pracowalas po 17 godzin dziennie? dziwne Często jest tak ,że w Północnej Irlandii nie ma kontraktów a umowy tak zwane "słowne" to tam normalkaW trzech zakładach pracowałam i nigdzie nie miałam kontraktu.

mała

Zostaw opinię o Delilites - Newry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delilites