NLI CTM

Gdańsk

Opinie o NLI CTM

kudłaty

Tak potwierdzam pan [usunięte przez moderatora] gdyby mógł zatrudniłby całą Częstochowę, np. fryzjer może być kucharzem /Jak mu dobrze zrobi loda, to wyjedzie jak się uda...- jak go nie zrani!!!/ Żeby tam pracować, trzeba nieźle podpierdzielać wszystkich i włazić niektórym w tyłek. A prezes [usunięte przez moderatora] jest Norwegiem, co prawda od jakiegoś czasu mieszka w Polsce, ale o tym, że trzeba płacić podatki w Norwegii zapewne dobrze wiedział. Podsumowując: gdyby firmą zarządzał prezes, tak jak to być powinno, to może nie byłoby najgorzej, ale, że tam obowiązują inne, niepisane "umowy gentelmeńskie" to rządzi kto chce.

Zostaw opinię o NLI CTM - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NLI CTM