Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Gdynia

Opinie o Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

członkowie

Nie oceniamy w tej opinii całości Spółdzielni, ale kierownika administracji nr.4 przy ul. Sikorskiego. Wykazuje się całkowitym brakiem zainteresowania osiedlem: - brak opisu z rozliczeń remontów dociepleniowych budynków przy Porębskiego 3, 5, 8. 14. - brak informacji na pergolach o przynależności ich do danych budynków. - brak informacji na klatkach, o obowiązkach dozorców. - i.t.d - ocena dla kierownika niedostateczna. Mamy nadzieję iż zarząd podejmie odpowiednie kroki w tej sprawie.

Zostaw opinię o Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa