"Kominex" Kazimierz Komar

Żagań

Opinie o "Kominex" Kazimierz Komar

zdesperowany

Pracodawca Kazimierz Komar firma Kominex to człowiek nieodpowiedzialny, zatrudniający ludzi na czarno, niewypłacalny. Wykorzystuje potencjał ludzki ale za niego niestety nie płaci. Trwa to bardzo długo i latami nie rozlicza się z ludźmi. Jest niesolidny i niesłowny. Mówi, że w razie czego można sobie iść do sądu. Ludzie nie mają ubezpieczenia i z tego powodu czują mocną presję pracy bo gdy coś się stanie to nie mają oparcia medycznego ani prawniczego. Firma jest niewiarygodna w stosunku praca, a wykonawstwo.

Zostaw opinię o "Kominex" Kazimierz Komar - Żagań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Kominex" Kazimierz Komar