Pryzmat-Bud

Katowice

Opinie o Pryzmat-Bud

były pracownik

zgadzam się z poprzednikiem co do wystawionej opini firmie Pryzmat-Bud z Katowic firma nie godna zaufania [usunięte przez moderatora] umowy nie zgodne z tym co pani koordynatorka ktora j. francuskiego nauczyla sie na drodze krajowej mowi na spotkaniu lub przez telefon na miejscu przeżywa sie horror -hotel brudny smierdzacy z robactwem wszelkiejmaści. praca w warunkach ekstremalnych o wszystko usisz zadbac sam jednym słowem jestes dla nich śmieciem [usunięte przez moderatora] najtańszą siła roboczą LUDZIE NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ I WYJECHAĆ Z TĄ FIRMĄ DO FRANCJI

Antoine R

Uwaga na firmę Pryzmat Bud wysyłają do pracy we Francji do firmy RENOV Rhone Alpes oszukują na każdym kroku w umowie hotel gratis ale przy każdej wypłacie potrącają o pieniądze musisz się prosić umowę podpisujesz we Francji bo wymyślą że Francuski pracodawca nie może przyjechać na miejscu okazuje się że całkiem inne warunki. Warunki hotelowe spartańskie nie zmieniają pościeli syf robactwo smród okropny. Jednym zdaniem CHROŃ PANIE LUDZI SZUKAJĄCYCH PRACY I CHCĄCYCH GODNIE PRACOWAĆ PRZED TĄ ZŁODZIEJSKĄ FIRMĄ

Zostaw opinię o Pryzmat-Bud - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pryzmat-Bud