GORTZ LUDWIG GMBH

Szczecin

Opinie o GORTZ LUDWIG GMBH

kałasz

w taj chwili praca tam to dramat niemiaszki wprowadzają teror jak w 39 roku obroty spadaja co jest normalne po wzrostach w latach poprzednich straszą zwolnieniami i t d. szef na Polske to katastrofa dba tylko o swój interes a pracowników ma w poważaniu głębokim co sie nie zrobi to jest zawsze żle kompletnie nie ma pojęcia o sprzedaży.Kierownicy sklepów w większosci są chyba ok z tego co wiem poza jednym volksdojczem który edukacje zakończył na 8 klasie o robi dosłownie wszystko co chce

Zostaw opinię o GORTZ LUDWIG GMBH - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GORTZ LUDWIG GMBH