Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Zorientowana Nowy wpis

Dzień dobry! Chciałabym zauważyć, że wątek jest jeden dla dwóch różnych firm. Jedna znajduje się w Warszawie, druga w Ostaszewie k/ Torunia. To zupełnie różne linie biznesowe, profile działania i struktury, a przed wszystkim innych pracowników szukające firmy i inne warunki proponujące.

@Zorientowana

Witam serdecznie, czy to oznacza, że poniższe opinie są pomieszane czy jednak dotyczą jednej z firm? Widzę faktycznie, że w zakalce z kontaktem wskazane są w teorii dwa adresy. Który jest prawidłowy dla forum?

Czy pracownicy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. dogadują się między sobą?

Pati Nowy wpis

I co ostatecznie z tematem tamtych zwolnień? Od roku nikt już niczego nie pisał, nie było ich? Gdzieś kiedyś pokazała mi się oferta od nich dla Kupca, pisali wtedy ze wynagrodzenie jest konkurencyjne, ale ile wynosi? Nie mieliście żadnych szczególnych zmian teraz na przełomie roku, skoro nikt niczego nie pisze?

Operator

Jak myślicie ,znowu będą zwolnienia? ;(

@Operator

A ostatnie kiedy mieliście? I ogólnie to na postawie czego teraz nagle taka sugestia? Co się dzieje? :(

Janka
@Marta

Lipiec/sierpień. Spadek zapotrzebowania na tv

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Pracownik wieloletnim stażem

Nauczcie się ludzi szanować.

Edyta
@Pracownik wieloletnim stażem

A czemu niby tego nie umieją? Coś się stało?

Xxx

Witam,w jakich godzinach jeździ autobus do Sharpa z miejscowości Klamry i przez jakie miejscowości jeździ?I o której jest na miejscu powrotnym?Bylbym wdzięczny za odpowiedź

Pracownik wieloletnim stażem

Sharp to chyba najgorszy zakład jeśli chodzi o szacunek do pracowników. Już nie wspomnę o śmiesznych pesjach. Pracownik z 15 letnim stażem ma prawie najniższa pensje. Ostatnio jak podwyżki dawali to ludzie podostawali 60 zł brutto ???????? Tak żenującej podwyżki nigdy nie widziałem. Mało tego teraz Sharp postanowił zaoszczędzić kasy na pracownikach. Zrezygnowali autobusów i zostawili z tym problem samych pracowników. Nie obchodzi ich że teraz osobą która np dojeżdża z Wąbrzeźna będzie płaciła prawie 600 zł za bilet u prywaciarza ???? na innych trasach ceny są także wysokie. To wygląda tak jakby Sharp chciał żeby wieloletni pracownicy którzy dojeżdżają autobusami sami się zwolnili żeby odpraw nie wypłacali. Trzeba nazwać rzeczy po imieniu: co zrobił zarzad Sharpa to zwykłe skurwysynistwo....

Stefek
@Pracownik wieloletnim stażem

Witam A jak atmosfera w pracy poza płacą i autobusami? Z autobusami to nie jest pierwsze posunęcie, ale trzeba pamietać ze pracodawca nie musi zapewniać transportu, to jego dobra wola... Pozdrawiam

@Stefek

No niby nie musi ale to frustrujące pewnie jeśli najpierw się coś daje a później odbiera. A jak wiadomo koszty dojazdu są wysokie, więc być może podejrzenie przedmówcy ma jakieś podstawy?

Czy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zorientowana

Cześć! z pierwszej ręki mam info, że są szkolenia. O szkolenia wnioskuje przełożony, więc to jego rekomendacja ma znaczenie przy wnioskowaniu o koszt dofinansowania. Jeśli szkolenie jest potrzebne, wiem, że się odbywa.

Czesław
@Zorientowana

A z czego te szkolenia są i gdzie się odbywają? To jakieś dalsze wyjazdy?

@Czesław

uprawnienia, zmiany w prawie, zmiany w przepisach. Potrzebne szkolenia robią wewnątrz. Minimum jest zapewnione.

Edyta
@Zorientowana

A czy te szkolenia rzeczywiście coś dają i pomagają w polepszeniu jakości pracy?

@Edyta

Jeśli są, to znaczy, że były potrzebne. Dużo zależy od uczestnika, pamiętaj o tym.

@Zorientowana

A to jak wszędzie chyba, jeśli ktoś przyszedłby tylko odpękąć to zmarnowałby swój czas i czyjeś miejsce. Pewnie często są? Minimum raz w miesiącu czy częściej organizują coś?

Paulina
@Zorientowana

I te szkolenia to w godzinach pracy, czy poza?

już nie klient

Kupiłem mikrofalę tych (usunięte przez administratora) Co ciekawe,(usunięte przez administratora)się nie po upływie gwarancji (2 lata), ale po półtora roku... Ale i tak - nigdy więcej.

Joanna

Jak mozna skontaktowac sie z biurem w sprawie pracy? Maja tam Human Resource?

Z(dez)orientowana
@Joanna

Zatrudniają przez Manpower na produkcję, na magazyny i na jakość: +48 52 515 40 55.

Pan TikTak
@Joanna

Szukają pracowników, są oferty na pracuj.pl

sergio ramos

Praca ogólnie nie jest zła, dwie zmiany, weekendy zawsze (prawie) wolne. Jedyne do czego można sie przyczepić to pensja, i fakt że jej kwota powinna być zależna od stanowiska. Przecież to śmiechu warte, że kobieta która jest na montażu i ma 7 czy 8 śrób do wkręcenia, czy jeszcze tam więcej ma taką samą pensje z kobietą która stoi na pakowni i przykleja naklejkę czy wkłada styropian, nie wspominając już o paniach pracujących na hiracie.. Mężczyźni mają typowe same fizyczne stanowiska, nie dziwię się, że na produkcji ich brak Warto też wspomnieć, że niektórzy są faworyzowani, wybierają sobie sami stanowiska Zauważyłem też, że lepiej czasami udawać kreatyna, wtedy dostajesz lżejsze stanowisko :) Szkoda ze stawka nie jest zależna od stanowiska, może niektórzy by się wzięli w końcu do pracy. Nie pracuje już tam, ale mimo wszystko, atmosfera nie jest taka zła, zależy na jaką linie trafisz, jak to w każdej firmie produkcyjnej, ludzie narzekają czy jeden gada na drugiego, ale są ze sobą w miarę zgrani, i sobie pomagają. Plusem na pewno też jest darmowy dojazd z wielu stron, stołówka z dobrym i tanim jedzeniem. Zachęcający też nie jest początek, bo zatrudnienie odbywa się przez agencję pracy, i pracujesz na umowach "śmieciowych" (najpierw 2tygodniowe, potem miesięczne), jeżeli się sprawdzisz to jesteś zatrudniony przez zakład, a to czasem długo trwa i dopiero wtedy możesz się czuć "pewnie", bo gdy odbywają się zwolnienia pracownicy z agencji zwalniani są w pierwszej kolejności.

Tuja

Zwolnienie się z tego bałaganu to była jedna z najlepszych rzeczy którą zrobiłam. Polecam poszukać innego pracodawcy.

skrapek

no ci nowi co przyszli niektórzy to w pół niedołężni

@skrapek

Też kiedyś byl*s nowicjuszem więc co się szczycisz?

Chciałam tylko powiedziec, że osoby, które tak długo tu pracują żeby się tym szczycić też kiedyś byli nowicjuszami w tej pracy i nie ma co oceniac, że nowi są "niedołężni". Macie jakiś problem to podejdźcie i porozmawiajcie a nie obgadujecie ludzi za ich plecami. Dziękuję i pozdrawiam.

adam

no ja pracowalem 10 lat i mnie zwolnili z tasmy i (usunięte przez administratora)

Jest ukoronowanie pracownikow od najwyzszego kowida. Jedyne Szanownym pracodawcom wlos z glowy niespadnie .Kapitalizm rajow podatkowych ponad ludzkie zycie.

interesujące
@Anonim

jak to? macie COVIDa w Sharpie? Skąd to ....., trzymajcie się

karola

Cześć ! mam pytanie odnośnie organizacji integracji. Czy u Was są organizowane tego typu wydarzenia ? Mogę prosić o podanie telefonu i maila do osoby odpowiedzialnej za organizację tego typu wydarzeń u Was w firmie. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Przez jaką agencję można starać się o pracę ?

szukający pracy

czy firma przyjmuje do pracy ?

Jakość telewizorów

Jakiej jakości są tv Blaupunkt? Dużo trafia do serwisów, czy są bezawaryjne?

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.