Lindal Ventil (Polska) Spółka z o.o.

Pabianice

Opinie o Lindal Ventil (Polska) Spółka z o.o.

Olek

Witam, od kilku dni poszukuję pracy i zainteresowała mnie firm Lindal Ventil (Polska) Spółka z o.o., starałem się uzyskać o nich trochę informacji, ale z tego co widzę na forum dawno nikt nie pisał. Może ktoś z obecnych pracowników podzieliłby się informacją jak wyglądają u nich warunki zatrudnienia i czy obecnie kogoś poszukują?

Ona

Będę miło wspominać :-) Czasem było trudno, nawał pracy, pośpiech ale satysfakcja z ukończenia nowego projektu wynagradzała trud i pot i łzy ;-) Szkoda, że nie istnieje, ciekawa praca, rozwijająca i świetny zespół, rzadko spotykane połączenie w naszej okolicy, niestety....

Aga

Bardzo milo wspominam cala swoja ekipe z pracy. Super mi sie tam pracowalo. Nie to co teraz. Szkoda ze juz nie istnieje:-(

Zostaw opinię o Lindal Ventil (Polska) Spółka z o.o. - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lindal Ventil (Polska) Spółka z o.o.