Qtech Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Qtech Sp. z o.o.

Miro

Praca tam to jedna wielka harówka i nędzne zarobki.

Miro

Dla tej firmy nie liczy pracownik wykwalifikowany a znajomości żeby tam się utrzymać.Nie są przestrzegane przepisy bhp i tym powinien się ktoś zainteresować,pracownicy narażeni na utratę zdrowia a nawet życia.Księgowa to osoba mało kompetentna myląca się w naliczaniu wypłat i to bardzo często to jest niedopuszczalne.Pracownicy dostając wypłatę w dwóch częściach tracą na wysokości emerytury,ponieważ umowa zawarta między pracownikiem a pracodawcą jest na najniższą krajową i to jedna część wypłaty,a druga część nieoficjalna bez odprowadzenia podatku a co za tym idzie firma oszukuje US.Teraz każdy tam pracujący jest zadowolony bo ma więcej kasy ,ale nikt się nie zastanawia co będzie potem.Byłem pracownikiem tej firmy i jestem zadowolony że już tam nie pracuję,ale po tym jak mnie potraktowano zrobię wszystko żeby nie był to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Znasz Qtech Sp. z o.o. i wiesz jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoje opinie odnośnie warunków pracy, zarobków.

Zostaw opinię o Qtech Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qtech Sp. z o.o.