"Auto-Max" Automatyka Przemysłowa W. Berdzik

Konin

Opinie o "Auto-Max" Automatyka Przemysłowa W. Berdzik

były pracownik

Potwierdzam nie radzę nawiązywać z nim żadnej współpracy, gdyż nikomu ten gość nie płaci, cały czas ściemnia, że będą pieniądze i zwleka z czasem. Wypłaca parę groszy co miesiąc ale ludziom jest winien dziesiątki a nawet setki tysięcy złotych. I oczywiście jego obietnice, że będą pieniądze są żałosne. Szczerze odradzam

Witam! Każdemu myślącemu o pracy w \"Auto-Max\" Automatyka [usunięte przez moderatora] stanowczo odradzam ten pomysł. Powód jest dosyć prosty oszustwa na wypłatach, a konkretnie nie wypłacanie pieniędzy w terminie, nie wypłacanie ustalonych kwot(zawsze są jakieś niby to dopłaty i podatki które to tylko właściciel tej firmy płaci, w rzeczywistości one nie istnieją), albo co lepsze całkowity brak wypłaty i zwolnienie pracownika. Wiąże się to również z brakiem jakich kolwiek umów pierwsza jest druga jest kolejnych już brak , wycyckanie pracownika i do wodzenia. Tak właśnie wygląda prawdziwe oblicze tej firmy atmosfera też pozostawia wiele do życzenia. Stanowczo odradzam. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o "Auto-Max" Automatyka Przemysłowa W. Berdzik - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Auto-Max" Automatyka Przemysłowa W. Berdzik