GSMOK

Opinie o GSMOK

Maja

Czy są na forum przedstawiciele handlowi poszukujący pracy? Bo właśnie firma GSMOK poszukuje kreatywnych kandydatów na takie stanowisko. Od siebie oferują np. atrakcyjne zarobki, możliwość rozwoju zawodowego, zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę czy też systemy motywacyjne. http://gsmok.pl/kontakt_26_44.html

Maja

Pracujesz w GSMOK? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Miszczyn

Widzę że Maciuś zadziałał i pousuwał niewygodne komentarze ;-) ale jak nie płaci się pensji to ludzie tak łatwo nie odpuszczą ;-)

muja

@ Miszczyn - no jak w góle nie otrzymać ? Przecież masz umowę na której na pewno jakaś wysokość pensji jest wymieniona więc taką też powinieneś otrzymać.n Dlaczego zatem uważasz że jest inaczej ???

abcd

cóż można powiedzieć... Skoro jest tak "spoko", jak twierdzi mój przedmówca, zastanawiam się tylko nad jednym... Dlaczego o godzinie 22:26 - w piątek, po pracy szukał opinii na temat tak wspaniałej firmy. Wątpliwości? Przy okazji szukania innej pracy postanowiłeś sprawdzić co się mówi o tej firmie w której jesteś dotychczas? Jedna rada... Nie robisz nikomu przysługi pisząc inaczej niż jest w rzeczywistości....

max

Hej. Zostałam zaproszona na rozmowę do tej firmy na stanowisko biurowo-magazynowe. Może ktoś by mógł mi coś o tym napisać? Jak z zarobkami i atmosferą na magazynie? Bardzo proszę o szczere opinie :)

Zastanawiam się skąd takie negatywne opinie. Na dzień dobry każdy dostaje umowę. Jest dzień próbny, aby najpierw zobaczyć czy danej osobie praca odpowiada. Jest system premiowy. Wypłaty są zawsze terminowo. Pracuje się w fajnym młodym zespole. Wszyscy pracują na to, żeby firma się rozwijała, więc ważne jest aby wywiązywać się ze swoich obowiązków. Jeśli komuś nie zależy nad rozwojem i pracą na wspólny sukces to raczej w żadnej firmie nie zagrzeje miejsca na dłużej.

uczsieucz
@Urus 27.02.2017 19:26
"przy pracy na magazynie nie ma co wymagać wygórowanych stawek" Dlatego Szefuńcio nie może znaleźć pracowników na ma...

nie każdy utrzymuje się sam i potrzebuje zarobków rzędu 3 tysięcy, dużo osób mieszka z rodziną i za nic nie musi płacić, więc czemu mają sobie nie dorobić na magazynie? ja rozumiem że dla wielu osób to mogą być niezadowalające pieniądze, ale nie chcesz pracować za taką stawkę, znajdź lepszą pracę. po co od razu hejtować? chyba że nie masz wykształcenia i nikt Cię nie chce do lepszej pracy, wtedy hejt jest dla mnie jasny. ale cóż niczyja wina, że Ci się nie chciało uczyć :) szkoda tylko tych wszystkich, których przez to obsmarujesz w internecie za swoje nieróbstwo.

ZUS
@uczsieucz 02.03.2017 20:38

Macieju nie denerwuj sie

emm

bardzo fajna atmosfera w zespole,pozytywni koledzy którzy pomagają i można z nimi pogadać,super dyrektor od którego się wiele nauczyłam.Polecam pracę szczególnie w dziale handlowym ale inne działy są też w porządku np magazyn.Dużo imprez firmowych i jak jest potrzeba to idą na rękę.Nie ma pracy na czarno i pensja zgodnie z ustaleniami.

pracuje tu

Sporo bzdur napisałaś. Na czarno pracy nie ma, każdy na dzień dobry otrzymuje umowę zlecenie (czyli jest zarejestrowany i są odprowadzane od tej osoby składki). Płatności jak pisałam wcześniej gdyby nie były terminowe to firma poszła by z torbami, bo wątpię aby 50 osób pozwoliło sobie na nie płacenie za wykonaną pracę w terminie. To, że jest wymagane aby wychodziły zamówienia i zadaniem handlowca aby pozyskiwać nowych klientów, to chyba nic dziwnego? Każdy widzi w ogłoszeniu co będzie wymagane, nie pasuje Ci, to nie aplikuj na dane stanowisko. Tu nie da się siedzieć i popijać 8 godzin kawkę, trzeba wywiązywać się z obowiązków, w przeciwnym razie nie masz po co siedzieć w tej firmie. A co do "bluzgania", nikt tego nie robi niecenzuralnie, a już na pewno nie przy innych pracownikach. Jak warunki Ci nie odpowiadają to było się zwolnić po dniu próbnym, zamiast narzekać i pisać jakieś głupoty, nikt Cię do pracy nie zmusza, możesz siedzieć w domu.

pracuje tu

Specjalista ds. sprzedaży / Junior Account Manager to po prostu nazwa stanowiska po polsku i angielsku. pensje wypłacane są terminowo, ktoś tu ma interes w tym, żeby po prostu do pracy w tej firmie zniechęcić. przy 50 zatrudnionych pracownikach byłoby głupotą pracodawcy nie płacić ludziom w terminie.

Zostaw opinię o GSMOK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GSMOK