Miś - agencja staystów, modeli i modelek

Opinie o Miś - agencja staystów, modeli i modelek

cela
użytkownik zarejestrowany

Kochane czy firma dalej zatrudnia ? Szukam jakiś ogłoszeń ale chyba nigdzie się nie reklamują, wie ktoś może

ala

Zostałam zaproszona na widownie przez agencje MIs, przyjechałam, zarezerwowałam swój czas i okazało się ,ze p.(usunięte przez administratora) wybrał na miejscu kogoś innego i nie wpuścili nas do środka.(usunięte przez administratora)

kowboj

Miałem podobną sytuację jak koleżanka z postu powyżej. Straciłem na bilety i sm- y. Nie warto. Dostajesz sms- a z potwierdzeniem a na miejscu okazuje się ,że nie wejdziesz.

Elegant

Proszę Pani niestety ale muszę panią zmartwić. Pan Jacek jest bardzo pracowity i uczciwy. Za dużo osób przyszło na widownie dlatego panią nie wpuścił. A Agencje polecam z całego serca ! Pozdrawiam Pana Jacka !

Zostaw opinię o Miś - agencja staystów, modeli i modelek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miś - agencja staystów, modeli i modelek