Finpol

Opinie o Finpol

KTOŚ

FIRMA Z NOWYM ROKIEM PRZESTAJE ISTNIEĆ W WARSZAWIE PRZEJMUJE JA RADPOL Z LUBLINA !!!!!!! UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RADPOL S.A MA PROBLEMY FINANSOWE I OD DNIA 1 LISTOPADA WPROWADZA OSZCZĘDNOŚCI MIEDZY INNYMI W CAŁEJ GRUPIE RADPOL NIE MA PREMII. NA KONIEC PAŹDZIERNIKA MA PONAD 10 MLN ZAŁOŻONEGO PLANU DO TYŁU A FIRMA VEOLIA WYCOFUJE SIĘ Z UMÓW. ZAKŁADY Z LUBLINA KTÓRE MIAŁY PRZEJĄC PRODUKCJE PO FINPOL ROHR NIE NADĄŻA Z PRODUKCJA I JAKOŚCIĄ. POSZANOWANIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI NA POZIOMIE NIEWOLNIKÓW I WYPŁATY PO 1700 MIESIECZNIE

Zostaw opinię o Finpol - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finpol