Telpress capital

Katowice

Opinie o Telpress capital

nico

Czy ktoś wie, jaka jest obecnie sytuacja tej firmy i jej właściciela - Remigiusza Jakubowskiego?

nbhnm

@qwerty to nawet nic dziwnego że sie tym nie chwalą

qwerty

jedyny problem - brak strony? haha, dobre. Siedzą po uszy w gigantycznych długach

qwerty

ciekaw jestem, kto ciągle uzupełnia ich portal gospodarkaslaska

internauta

oszuści i kombinatorzy

www

prowadzą swoją starą stronę internetową www.gospodarkaslaska.pl Co jakiś czas wrzucane są tam nowe teksty, ale wszystko to są przeklejki z innych stron, jakieś gotowe informacje prasowe. Nie mają więc swojego dziennikarza do uzupełniania portalu.

zainteresowany

czy ktoś wie, czy telpress prowadzi teraz jakąś działalność? jeśli tak, to jaką?

Steeeev

Nowy rok, nowe możliwości... zmieniło się coś z telpressie czy codziennie to samo można zastać na zakładzie?

Wojtek

ja zacząłem swą drogę zawodową w telpressie, i wtedy (usunięte przez administratora) byli dla mnie OK, to było dobre miejsce na rok pracy i ucieczkę do przodu

Paniom - o których piszesz - nadskakiwałeś :) Obgadujesz i wyśmiewasz firmę w której pracowałeś, oj nieładnie.

A, że tak zapytam języki owe obce trzeba znać w takim stopniu jak znał je (usunięte przez administratora) oby słońce nie zachodziło nad Jego Szczupłą Sylwetką? Do annałów historii przejdzie zdarzenie, jak jeden z pracowników wypisywał Panu Dyrektoru na karteczce słowa powitania po angielsku przed jakąś wizytą, by Dyrektoru mogło potem wydukać panu Ambasadoru \"Heloł, maj nejm is prinsipal Remigiusz, najs tu mit ju\". Czy jak znała je Geniuszka Zarządzania, Dyrektor Krystyna? Albo Dyrektor Ewa Księgowa, prosta Egzemplifikacja mitu o karierze od pucybuta, pardon, hotelowej kioskarki do milionera, pardon, dyrektora finansowego i głównej księgowej? I do czego, konkretnie owe języki miałyby się pracownikom przydać? Do sprzedawania powierzchni reklamowej firemkom czy pisania tekstów reklamowych o firemkach owych?

Telpress Capital to firma, gdzie trzeba znać języki obce. Nie polecam osobom bez znajomości gospodarki. Potrzebne też jest zdrowie. Trzeba się najeździć, a nie każdy to lubi

Pracowałam krótko w firmie Telpress Capital, ale pobyt tam wspominam pozytywnie. Niemniej to co zaobserwowałam jest przykładem jak można niszczyć pracodawcę i dobrego człowieka. Wiem, że właściciel był i jest poważnie chory.Nigdy jednak tego nie okazywał. Sama byłam świadkiem jak wielu ludzim pomógł, gdy ci nie mieli zatrudnienia a czasem nawet kwalifikacji aby podjąć pracę adekwatną do ich stanowiska. Został jednak przez kilka osób wykorzystany, przez co prawdobodobnie ponosi do dzisiaj konsekwencje. A tym co dyskredytują firmę, warto żeby przez chwilę sami zastanowili się co wnieśli do niej i czy też byli w porządku

adios

szału raczej ni ma :) chcesz pracować - wiedz, że nie za bardzo jest na czym, a wykonana praca i tak ma spore szanse zostać zmarnowana przez czyjąś niekompetencję; chcesz zarabiać - jeśli po "stażu" nie odprawią z niczym to szykuj się na wypłaty (nieraz grubo) po terminie; poza tym raczej w porządku:)

były...

hmm... policja? widocznie masz człowieku coś na sumieniu, a nawiasem mówiąc to jak się komuś nie chce pracowac no to..., chyba niegdy nie pracowaliście w złych warunkach, szkoda mi Was, musicie się jeszcze dużo od życia nauczyc.

Marcin

pracowałem w tej firmie... wyzysk człowieka, brak wypłat... wzywanie policji na pracowników...sugerują złote góry, dostarczają czarnych dołów

Kasia

Lata świetności Telpress pozostawił daleko za sobą, a szkoda, bo dużo zawdzięczałam tej firmie... Teraz jedyne co ma do zaoferowania swoim przyszłym pracownikom to szkolenie z zakresu jak przetrwać w ekstremalnych warunkach, bo niestety zarówno od strony socjalnej, jak i sprzętowej nie zapewnia im nawet wymaganego minimum. Nie wiem co się stało z poprzednią dość konstruktywną opinią o firmie dlaczego zniknęła, a w jej miejsce pojawiły się jakieś personalne uwagi, które nie na wiele się zdadzą potencjalnym przyszłym pracownikom ww. firmy.

x

Piotrze, Też wiele tekstów przeklejałeś. Nie chciało Ci się pisać?

Zostaw opinię o Telpress capital - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telpress capital