Samnarks sp. z o.o.

Jarosław

Opinie o Samnarks sp. z o.o.

Dudzia

Pracowałam tam krótko bo szybko się zorientowałam że szkoda tracic czas. W ciągu dwóch tygodni dostałam 3 pochwały za super pracę. Potem odkryłyśmy z koleżankami że prawdziwą kasę za nasze zebrane zamówienia dostają 4 osoby na projekcie bo znają się z opiekunami projektu. Mimo wspanialego współczynnika umówionych spotkań zarobilam dosłownie grosze. Na szkoleniu mówią że pracując 6-7 godzin dziennie bez weekendów zarobisz ok min krajowej. BZDURA!!! Nawet połowy z tego nie zobaczysz. A umowę dostaniesz albo na odchodne albo jak sie upomnisz to przed wypłata która jest ok 20 nastepnego miesiaca. Szkoda iśc bo tylko szukają głupich.

Zostaw opinię o Samnarks sp. z o.o. - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samnarks sp. z o.o.