Hexagon Capital Advisors

Opinie o Hexagon Capital Advisors

Nie polecam pracy w tej firmie. Mnie akurat było \"przyjemnie\" pracować na recepcji.... Traktowano mnie \"z góry\" jak głupią i niedouczoną osobę. Wstyd, że pani piastująca stanowisko specjalisty ds administracji nie zna angielskiego (!) podczas gdy kontakty w tym języku zdarzają sie praktycznie codziennie (!). Do tego nie ukończyła nawet studiów, co z kolei w przypadku osób na recepcji było jednym z kryteriów przyjęcia (!) Odradzam pracę w tej firmie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Hexagon Capital Advisors - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hexagon Capital Advisors