Kraków

Opinie o NetArt Interactive Sp. z o. o. http://netart.pl/ adres: ul. Lubicz 25 31-503 KrakĂłw

skills

witam, moim zdaniem firma zapewnia naprawdę fajne warunki pracy, zwłaszcza jak ktoś się sprawdza i ma ambicje, żeby polepszać własne umiejętności i "skillsy" :)

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o NetArt Interactive Sp. z o. o. http://netart.pl/ adres: ul. Lubicz 25 31-503 KrakĂłw - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NetArt Interactive Sp. z o. o. http://netart.pl/ adres: ul. Lubicz 25 31-503 KrakĂłw