ozd animex

Opole

Opinie o ozd animex

Panie Kierowniku bo to tylko pan może pisać takie teksty najpierw niech pan pokaże co potrafi ,a niewiele pan umie i wie.Przede wszystkim trzeba mieć odpowiednie podejście do ludzi ,żeby cokolwiek zdziałać czego panu brakuje.Mszcząc się na ludziach nie zbuduje pan sobie autorytetu,a wręcz przeciwnie będą pana postrzegać jak osobę nierozgarniętą,o czym już ludzie mówią.Kolejny zły wybór naszego dyrektora on chyba nie powinien zarządzać firmą bo wszystko czego się dotknie to spieprzy.

Pozdrowienia dla pana dyr.zarządzającego i jego przydupasów na nich też przyjdzie pora

Zostaw opinię o ozd animex - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ozd animex