Duvenbeck Logistyk Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Duvenbeck Logistyk Sp. z o.o.

Duvi

Oddział w Gorzowie Wlkp. został wygaszony w 2010r., jednak firma działa nadal - od 2009r. funkcjonuje we Wrocławiu, na ul. Jerzmanowskiej 19. Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest w nieustannym rozwoju i w chwili obecnej zatrudnia ponad 375 osób. Głównie są to kierowcy zawodowi w transporcie międzynarodowym (najczęstsze kierunki: Niemcy i Beneleux, specjalność: automotiv). Oddział jest częścią niemieckiej grupy specjalizującej sie w branży TSL, obecnej w 8 europejskich krajach. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela, nieustannie zarządzającego grupą.

Nowych informacji brak, ale firma Duvenbeck Logistyk Sp. z o.o. nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Duvenbeck Logistyk Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duvenbeck Logistyk Sp. z o.o.