Kescar Blacharstwo, Mechanika Pojazdowa

Rzeszów

Opinie o Kescar Blacharstwo, Mechanika Pojazdowa

wolf

obsluga miła ale kątem oka widać ,że nie do końca szanują klienta wymiana - naprawa części sprawnie dość szybko ale nie do końca profesjonalnie bo pojawily sie odgłosy ,których nie było przzed oddaniem auta do tego zakladu mechaniki pojazdowej.Ponadto bo nie skreslam tego mechanika radze uwazac na to za ile zamowi wam część ktora kwalifikuje sie do wymiany bo mozecie siezdziwic i sami moglibyscie nabyc taka część za mniej niż połowe ceny którą zaproponuje ten pan z keskaru tak wiec kupowac czesci na wlasna rękę i pilnować zeby was nie naciągnęli bo albo maja takie tendencje albo zamawiaja czesci z kosmosu za potrojna cene

Zostaw opinię o Kescar Blacharstwo, Mechanika Pojazdowa - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kescar Blacharstwo, Mechanika Pojazdowa