KAR-BUD Zakład remontowo-budowlany

Częstochowa

Opinie o KAR-BUD Zakład remontowo-budowlany

sx

anonim, umowy z tego co wiem nie dają albo dają umowę zlecenie. Raczej nic więcej nie uda się w tym temacie ugrać. Problem jest jeden - przede wszystkim trzeba pilnować terminowości wynagrodzeń bo z tym bywa różnie

Przedmówca nie dość że napisał opinie anonimowo to dodatkowo nie podał przyczyn swoich zażaleń. Przypuszczam że nie sprawdził się. Pracuje w Kar-Bud\'zie od 5 lat. Wypłata jest na czas, warunki pracy są ściśle określone. Nie ma na co narzekać. Pozdrawiam

x

a pracowałeś tam? aż tak źle?

Zostaw opinię o KAR-BUD Zakład remontowo-budowlany - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAR-BUD Zakład remontowo-budowlany