MM Prime

Katowice

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 2 ocen.

MM Prime
5 2 6 1

Opinie o MM Prime

Administrator

Co teraz dzieje się teraz w MM Prime? Ostatni post zamieszczony został 2 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Marek

Odradzam. Te opinie sporządził chyba sam dyrektor jednoosobowej komórki sprzedaży. Trzymać się z dala od nich.

Marco

Kompletne bzdury we wcześniejszych wpisach ! Przyjmą każdego, tylko zależy za jakie pieniądze i ile przyniesie, nie trzeba mieć doświadczenia w Noble Banku czy Open Finace. Chyba sam dyrektor komórki sprzedaży pisał te brednie. Omijajcie szerokim łukiem, radzę zdecydowanie !

w0

też mnie to przyjacielu dziwi, jak na Fundusze inwestycyjne dla wymagających i zarządzaniem kap[itałem dla firm to powinno być tutja wiadomo mnóstwo komentarzy. pewnie samych fachowców do pracy poszukują, ale można przez stronę aplikowac do ich centrali

yellow

Mi niedawno udało się dołączyć do zespołu. Póki co mogę powiedzieć, że praca wymaga dużego zaangażowania, ale perspektywy są o wiele lepsze niż w banku, gdzie pracowałem wcześniej.

BK

Praca dla tych, co są w stanie się jej poświęcić. Na szczęście poswięcenie i kompetencje są dobrze wynagradzane. Pracuję tu od kilku miesiecy i choć, jak kolega wspomniał - nie jest to ciepla posadka, to jest to zdecydowanie miejsce dla ambitnych

marek

Próbowałem dostać tam pracę, ale niestety nie przeszedłem rekrutacji pozytywnie. Mają bardzo duże wymagania, a ja jeszcze za małe doświadczenie niestety. Może kiedyś, bo z tego co wiem warunki są tam bardzo atrakcyjne.

dariusz

Świetne miejsce pracy dla osób ambitnych, stawiających na własny rozwój. Wszyscy mają tu dużą motywację do pracy i dają z siebie wszystko, więc nie jest to na pewno zajęcie dla osób szukających ciepłej posadki. Jeśli jesteś dobry - możesz liczyć na satysfakcjonujące zarobki i ciekawą pracę.

Zostaw opinię o MM Prime - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Prime