MM Prime

Katowice

Opinie o MM Prime

w0

też mnie to przyjacielu dziwi, jak na Fundusze inwestycyjne dla wymagających i zarządzaniem kap[itałem dla firm to powinno być tutja wiadomo mnóstwo komentarzy. pewnie samych fachowców do pracy poszukują, ale można przez stronę aplikowac do ich centrali

yellow

Mi niedawno udało się dołączyć do zespołu. Póki co mogę powiedzieć, że praca wymaga dużego zaangażowania, ale perspektywy są o wiele lepsze niż w banku, gdzie pracowałem wcześniej.

BK

Praca dla tych, co są w stanie się jej poświęcić. Na szczęście poswięcenie i kompetencje są dobrze wynagradzane. Pracuję tu od kilku miesiecy i choć, jak kolega wspomniał - nie jest to ciepla posadka, to jest to zdecydowanie miejsce dla ambitnych

marek

Próbowałem dostać tam pracę, ale niestety nie przeszedłem rekrutacji pozytywnie. Mają bardzo duże wymagania, a ja jeszcze za małe doświadczenie niestety. Może kiedyś, bo z tego co wiem warunki są tam bardzo atrakcyjne.

dariusz

Świetne miejsce pracy dla osób ambitnych, stawiających na własny rozwój. Wszyscy mają tu dużą motywację do pracy i dają z siebie wszystko, więc nie jest to na pewno zajęcie dla osób szukających ciepłej posadki. Jeśli jesteś dobry - możesz liczyć na satysfakcjonujące zarobki i ciekawą pracę.

Zostaw opinię o MM Prime - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Prime