Dom Dziecka Rodzinka, Swietlica Srodowiskowa fundacji CHODŹMY RAZEM

Wałbrzych

Opinie o Dom Dziecka Rodzinka, Swietlica Srodowiskowa fundacji CHODŹMY RAZEM

igor

jestem bardzo zadowolony z działalności fundacji chodżmy razem tyle co oni serca wkładają w prace i pomoc dla osób i dzieci w potrzebie zasługuje na pochwałe ale tu nie o słowa chodzi ich czyny działanie i uznanie wsród ludzi swiadczy o wielkości fundacji dziekuje że są takie organizacje jak fundacja bo bez nich życie było by trudniejsze a z nimi o wiele łatwiejsze są chwile trudne

Zostaw opinię o Dom Dziecka Rodzinka, Swietlica Srodowiskowa fundacji CHODŹMY RAZEM - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Dziecka Rodzinka, Swietlica Srodowiskowa fundacji CHODŹMY RAZEM