SAVOIR Group Sp. z o.o.

Opinie o SAVOIR Group Sp. z o.o.

Aktualność
Firmy SAMSUNG Electronics Polska oraz SAVOIR Group podpisały długoterminowe umowy o współpracy w ramach outsourcingu Zespołów Field Force oraz Promotorów. W ramach ich realizacji spółka SAVOIR zapewnia możliwość wykonywania przez SAMSUNG kluczowych założeń w zakresie promocji i sprzedaży produktów oraz usług SAMSUNG z wykorzystaniem innowacyjnych, dostosowanych do potrzeb SAMSUNG rozwiązań organizacyjnych i narzędzi IT.
Obie organizacje współpracują ze sobą także w ramach innych działań marketingowych i promocyjnych mających wpływ na efektywność prowadzenia działalności gospodarczej przez SAMSUNG oraz wsparcie sprzedaży produktów SAMSUNG.
Kompetencje oraz doświadczenie w świadczeniu usług finansowo-księgowych, marketingowych i sprzedażowych, rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi oraz umiejętność obsługi dużej floty samochodowej sprawiły, że firma SAMSUNG, klient o  bardzo wysokich wymaganiach jakościowych zdecydował się na realizację kluczowych projektów biznesowych we współpracy z SAVOIR Group.
Antek
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

A z zarobkami jak jest ?

Pracowałem jako merchandiser mobilny ponad rok. Nie mogę powiedzieć o tej firmie złego słowa. Mam porównanie, ponieważ pracowałem w dwóch innych agencjach pracy i z tą współpracowało mi się najlepiej. Pieniądze zawsze na czas tak jak w umowie, kontakt z osobami z biura wzorowy. Panie bardzo miłe i pomocne :) Jeśli chodzi o samochód, wszystkie awarie czy też naprawy rozwiązywane są w bardzo szybkim czasie (auto zwrócone bez problemu). Jeśli chodzi o mój projekt to fajna firma aby rozpocząć swoją karierę w kierunku przedstawiciela. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie. Polecam wszystkim przyszłym pracownikom!

Kamil

Ja też bardzo dobrze wspominam współpracę

Jeśli
@Ola

Masz chęci, chcesz pracować za w miarę przyzwoite pieniądze jak najbardziej polecam, jeśli włożysz w to chociaż trochę serducha i zarazisz pozytywną energią kierownictwo i pracowników sklepów to wierz mi praca ta będzie naprawdę czystą przyjemnością :P jeśli będziesz się za bardzo starać to ktoś to owszem doceni i wykorzysta (nie zawsze na twoją korzysc) ale nie znaczy to też że nie warto się starać :P co do weksla to jest tylko formą zabezpieczenia w razie gdybyś zaczęła coś odwalać na nie korzyść firmy :-) tak jak ktoś z firmy wcześniej zaznaczył od początku działalności firmy nie było potrzeby jego wykorzystania :p wielu ludzi nie tylko studentów szuka pracy a boi się formalności zupełnie nie potrzebnie :-) bo całą dokumentacja zajmuje się firma, Pani która zajmuje się rekrutacja jest w pełni profesjonalna poda Ci rozwiązania które można wykorzystać w przyszłej pracy ale jeśli znasz lepszy sposób na to by pracować efektywnie nikt Ci tego nie narzuca :P jeśli lubisz kontakt z ludźmi lubisz jeździć a korki nie są dla Ciebie problemem to wpapaj i dołącz do Nas :-) miłego wieczorku

B. Ł.

Czytając niektóre opinie nóż w kieszeni się otwiera... Firma, a przede wszystkim ludzie ją tworzący, to gatunek na wymarciu. Wiesz, że gracie do tej samej bramki (co dzisiaj nie jest wcale takie oczywiste). Wsparcie udzielane przez przełożonych (moim zdaniem) niejednokrotnie wykracza poza ich umowne obowiązki. W niemożność dodzwonienia się do przełożonej (jak to ktoś napisał wcześniej) nie wierzę, kontakt z pracownikami firmy jest wzorowy, zarówno w terenie jak i w kwestiach administracyjnych. Ktoś wspomniał też o wekslach na samochody, tutaj wystarczy postawić się na miejscu drugiej strony, oddając do dyspozycji samochód (w moim przypadku z 2019 roku z ~10 tyś km przebiegu) osobie tylko po procesie rekrutacji naturalnym jest, że chcemy się zabezpieczyć przed osobnikami z serii "jaki jest najszybszy samochód na świecie? -Firmowy!". Reasumując, wszystkich zainteresowanych współpracą z w/w firmą zachęcam do kontaktu bezpośredniego i wyrobienia sobie własnej opinii. Zaryzykuję, że opinie niepochlebne są od osób roszczeniowych i obojętnie gdzie by nie byli, zawsze będą generować problemy. Pozdrawiam wszystkich z Savoir jak i czytających.

@Kapitan

Szanowny Panie, Przed popełnieniem takiego komentarza sugerujemy przejrzeć profil SAVOIR Group i przeczytać kilka wcześniejszych postów. Temat weksla był już wielokrotnie poruszany. Jednak na Pana użytek i ewentualnych nowych odwiedzających nasz profil na GoWork wyjaśniamy, że każdy samochód we flocie Savoir posiada pełne ubezpieczenie OC/AC wraz z Assistance. Każdy użytkownik otrzymuje potwierdzenie zawarcia polisy ubezpieczenia samochodu. Weksel nie służy do zabezpieczenia czy likwidacji szkód komunikacyjnych. Nikt się o to nie musi martwić ani stresować. Szkody parkingowe czy komunikacyjne rozliczane są z AC lub OC sprawcy. Warunkiem jest oczywiście zgłoszenie szkody. Po to jest pełne ubezpieczenie i samochód zastępczy z Assistance aby zapewnić Użytkownikowi ciągłość pracy lub powrót do domu jeżeli auto zostało unieruchomione daleko od miejsca zamieszkania. Weksel jest zabezpieczeniem przed celowym zniszczeniem samochodu, jego przywłaszczeniem czy spowodowaniem uszkodzenia pojazdu (kolizji) pod wpływem alkoholu czy substancji odurzających. Jeżeli Pracownik Savoir nie ma w zamiarze kradzieży, celowego zniszczenia samochodu lub jazdy „po pijaku” nie ma podstaw aby obawiać się weksla. Nie znajdzie Pan nawet pół osoby w naszej ponad 20 letniej historii w stosunku do której został wykorzystany weksel. Każdy pracownik rozstający się z różnych powodów z Savoir otrzymuje anulowany weksel i anulowaną deklarację wekslową. Na koniec uwaga: Skomentował Pan pozytywny post który napisał Użytkownik „B.Ł.” ale zarzuty o "pisanie głupot" stawia Pan … agencji. Dziwne. Pozdrawiamy, SAVOIR Group

Merchandiser Tomek
@Uwaga mercze

W odpowiedzi drogi Kandydacie na twoje obawy odnośnie weksla, mogę cię spokojnie zapewnić, że weksel jest podpisywany w zabezpieczeniu tylko i wyłącznie firmy Savoir Group Sp z o o, jeśli ktoś miałby złe zamiary przywłaszczenia samochodu służbowego lub w przypadku odmowy rozliczenia szkody komunikacyjnej. Sam podpisywałem weksel również in blanco na początku współpracy z firmą. W w/w firmie pracowałem przez długi czas. W pracy uległem wypadkowi, w skutek czego nie mogłem kontynuować pracy. Weksel został mi zwrócony do rąk własnych. Teraz, gdy ponownie się zatrudniłem podpisałem kolejny weksel bez żadnych obaw. Firma jest rzetelna, panie z biura są sympatyczne, z każdym można się dogadać, wystarczy trochę dobrych chęci, zaangażowania i uśmiechu na twarzy. Uważam, że firmę można śmiało polecić każdemu, kto nie boi się nowych wyzwań, solidnej pracy i jest otwarty, komunikatywny w stosunku do innych ludzi.

Witam. w ogłoszeniu na stronie dla Promotora Marki Samsung jest napisane, że pracuje się po 140 - 170 godzin miesięcznie. Od czego będzie zależna ta różnica 30 godzin, jeśli ich braknie to się traci zarobek?

hiptr Nowy wpis

Pracowałem tam jako promotor firmy Samsung. Praca nie jest wskazaniem dla osób totalnie bez doświadczenia. Poza tym bardzo organizacja pracy dla kogoś, kto lubi pracę z ludźmi na co dzień i interesuję się marketingiem.

Nowy wpis

Aktualność
Z nowym rokiem, nowym krokiem. A raczej ... nowym samochodem.
Zakończyliśmy kolejny etap modernizacji floty samochodowej i tym samym kilkadziesiąt fabrycznie nowych aut Skoda OCTAVIA IV cieszy Użytkowników bezpieczeństwem i komfortem jazdy.
Życzymy Wszystkim SZEROKOŚCI!

Szukam obecnie dla siebie jakiejś dodatkowej pracy i tu znalazłam ofertę dla tajemniczego klienta. I jest to właśnie wskazane, jako dodatkowe zajęcia na umowie zlecenie. A jak to się ma do tego, że wymagają tam dyspozycyjności. No to chyba jak piszą, że to praca dodatkowa, to nie wymagają wykonywania obowiązków w takich godzinach biurowych? O jaką właściwie dyspozycyjność tu chodzi??

W przypadku oferty pracy dorywczej jako Tajemniczy Klient zlecenia są realizowane w określonych terminach. Najczęściej w środkowej części miesiąca. Audyt można wykonać dowolnego dnia tygodnia, nie wcześniej niż godzinę po otwarciu punktu sprzedaży i nie później niż pół godziny przed jego zamknięciem. Daje to możliwość dość swobodnego gospodarowania czasem potrzebnym na realizację zlecenia. Pozdrawiamy Zespół SAVOIR Group

Tomo

Dyspozycyjność jest ważna, no bo na przykład badane punkty mogą być otwarte jedynie od 10 do 18. Przecież to naturalne, że trzeba wykonywać badania Tajemniczego Klienta w określonych przedziałach czasowych. Bardzo często zdarza się, że na wykonanie badania ma się bardzo wąski przedział czasowy, jeżeli chodzi o dni miesiąca, na przykład dostaje się paczkę badań i trzeba je zrobić w 5 dni, a do tego też trzeba być dyspozycyjnym...

@Tomo

I ta paczka zadań to coś co może wyjść poza przeciętne granice czasowe? Zastanawia mnie scenariusz przy którym ktoś by niestety nie zdążył. Jak taki problem wtedy się rozwiązuje?

Merchandiser

Firma łamie prawo pracy, zapraszają ludzi na "2 etap rekrutacji" mamiąc ich że już za chwilę dostaną pracę. Praca jest mega prosta i szkolenie można było zakończyć po 15 minutach jednak pracodawcs wykorzystuje kandydatów by pracowali 4h za darmo co jest łamaniem przepisów prawa. Jeśli ktoś jeszcze miał podobną sytuację dajcie znać może uda się założyć pozew zbiorowy. Jeszcze dodam że po dniu próbnym odzewu brak

Żadne

Jak wygląda rozmowa w SAVOIR Group Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Fizyczny? Z iloma osobami się rozmawia? 15 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna z pracownikiem Działu Rekrutacji, podczas której przedstawione zostają warunki współpracy, tj. rodzaj umowy, stawka godzinowa, sposób zawarcia umowy, ilość godzin do przepracowania w danym miesiącu, dni wykonywania serwisu, preferowane godziny, informacja o raportowaniu serwisu w aplikacji mobilnej oraz dopytanie kandydata czy spełnia wymagania zawarte w ogłoszeniu. Kolejny etap to zwykle spotkanie z Przedstawicielem lub Koordynatorem już w konkretnym punkcie (sklepie), na którym miałby być wykonywany serwis. Jeśli kandydatowi odpowiadają warunki współpracy, podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu. Realnie więc przy tego typu stanowiskach rozmawia się z dwiema osobami - jedną w Centrali i jedną w terenie. Pozdrawiamy Zespół SAVOIR Group

Tomo

Ja Savoir cenię jako Tajemniczy Klient, bo mają fajne projekty i jest tego dużo. Jedyny minus to ich niezbyt dobrze działający porą wieczorną system wprowadzania ankiet, który jest przestarzały, a w nocy jest chyba przeciążony, bo w dzień wypełnienie ankiet to przyjemność, a w nocy - tortura. Trzeba czekać nawet kilkanaście sekund, aż odpowiedź się zapisze i przejdzie się do kolejnego pytania, co wydłuża czas wpisania jednej ankiety nawet o 10 minut, co przy kilkunastu do wpisania robi sporo dodatkowej roboty :( Ale płacą zawsze na czas, i nigdy też mi nikt nie zwrócił ankiety, a są firmy, gdzie zwracają ankiety bezsensownie, czepiając się wszystkiego, żądając na przykład jeszcze bardziej szczegółowego opisu wyglądu pracownika w sytuacji, gdzie w ankiecie wpisuje się jego imię i nazwisko, i dostaje się jeszcze dokumenty z jego podpisem i wiadomo, że to na pewno ta osoba, a w tych firmach chcą na przykład dokładną długość włosów pracownika, najlepiej w centymetrach z dokładnością do 2-3 cm itp. :D Tu nigdy nikt się do niczego nie przyczepił i nie robią dodatkowej, niepotrzebnej roboty Tajemniczym Klientom.

@Tomo

Bardzo dziękujemy za cenny i merytoryczny komentarz. Szczególnie w obszarze funkcjonowania naszej aplikacji. Przyznamy się szczerze, że do tej pory nie otrzymywaliśmy zgłoszeń dotyczących wolniejszego działania aplikacji w godzinach wieczornych. Po otrzymaniu wiadomości przeprowadziliśmy analizę tego problemu, która nie wykazała negatywnej różnicy między działaniem aplikacji w ciągu dnia i wieczorami. Na wolniejsze tempo działania aplikacji może mieć wpływ przeciążenie lokalnej sieci u poszczególnych Użytkowników, ze względu na dużą ilość podłączonych urządzeń. Oczywiście przyjrzymy się jeszcze temu zagadnieniu i w dalszym ciągu będziemy dążyć do optymalizacji działania aplikacji o każdej porze. Dodatkowo informujemy, że nasza aplikacja dedykowana Tajemniczemu Klientowi przechodzi obecnie proces wdrażania nowych rozwiązań ułatwiających korzystanie z jej funkcji przez Użytkowników zewnętrznych. Pozdrawiamy Zespół SAVOIR Group

Polecam współpracę z koordynatorką Klaudią - współpraca na wysokim poziomie, zawsze pomocna, kiedy są problemy potrafi spotkać się na hali i wszystko jeszcze raz wytłumaczyć. Wynagrodzenie zawsze na czas.

@Monika

Bardzo dziękujemy za komentarz. Klaudia to Koordynatorka z wieloletnim stażem w Savoir Group i olbrzymim doświadczeniem. Cieszymy się, że współpraca się układa. To dla nas zawsze cenna informacja. Dziękujemy! Pozdrawiamy Zespół SAVOIR Group

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Dzień dobry :) Skorzystam z okazji i zapytam, czy w najbliższym czasie są przewidziane rekrutacje właśnie na stanowiska koordynujące? Ofert mają państwo sporo aktywnych, ale interesuje mnie właśnie praca koordynatorki. Jakiego doświadczenia państwo oczekują od kandydata? Może jakieś dodatkowe kompetencje, znajomość języków są traktowane jako atut?

Ktoś z was pracuje w dziale ecommerce/marketingu? Szukają właśnie specjalisty ecommerce na umowę b2b. Czy to podlega jakimkolwiek negocjacjom? Nie ukrywam, że zależałoby mi na umowie o pracę. Wynagrodzenie podobno uzależnione jest od umiejętności i kwalifikacji, czyli w sumie standardowo:) Jeśli siedzę w e-marketingu już kilka lat i spełniam wszystkie wymagania, to na jaką stawkę mogę liczyć? Podpowiecie coś?:) jak wygląda praca w dziale? Jak działa model hybrydowy, ile dni w miesiącu pracuje się z biura? Przeglądam wątek i widzę, że osoby obejmujące stanowiska koordynujące mogą naprawdę pochwalić się długim stażem pracy. To już coś mówi o warunkach. Jak to jest w marketingu?:P

Wioletta Bąk

Dzień dobry znalazłam to ogłoszenie na pracy mam pytanie czy nadal przyjmujecie do pracy na metkowanie rzeczy bardzo jestem chętna zainteresowana proszę o kontakt telefoniczny podaję numer telefonu 573 071 594

ThorRagnarok

Witam, znalazłem ogłoszenie dla merchandisera mobilnego. Jak wygląda rekrutacja i wdrożenie nowego pracownika? @

@ThorRagnarok

Sporo widzę ze stacjonarnych szukają na wiele miejscowości, ofertę tez masz ze strony? Wrocław czy Zielona Góra? Myślicie, że warunki bardzo się różnią zależnie od lokalizacji? Mnie stacjonarny zastanawia a raczej to zapotrzebowanie, rotacja jest większa?

Aktualność
Czas na zmiany we flocie SAVOIR Group!
Od miesiąca listopada br. kilkadziesiąt nowych samochodów ŠKODA Fabia rozpoczyna pracę w rękach Merchandiserów Mobilnych w ramach realizacji projektu dla naszego kluczowego Partnera biznesowego.
Autka prosto z salonu no i .... we właściwym kolorze :-)
Wszystkim Użytkownikom życzymy przyjemnej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy.

Porsche Tychy Dealer VW Dziękujemy za realizację zamówienia i współpracę.
Daga

Widziałam, że w kilku opiniach z ostatniego czasu widniało bezpośrednie odniesienie do koordynatorek. Czy wiecie może cos w temacie pracy bezpośrednio w strukturze? Ciekawią mnie warunki finansowe osób koordynujących, jest to po prostu stała podstawa? Występują prowizje?

Koordynatorka
@Daga

My jako Koordynatorzy Savoir jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę ze wszystkimi narzędziami ( samochód, telefon, laptop). Na miesięczne wynagrodzenie składa się podstawą i premia. Nie ma prowizji. Na stanowisku Koordynatora pracuje już 9 lat. Wszyscy jesteśmy zmotywowani do osiągania naszych celów, ale robimy to w przyjazny i koleżeński sposób. To przyjemność pracować w takim środowisku, w którym docenia się naszą pracę a także umożliwia rozwijanie naszych umiejętności i kariery.

@Koordynatorka

To super, że jesteś zadowolona z pracy :) Spora część pracowników może pochwalić się takim długim stażem? Zdarzają się u was wolne etaty na stanowisko koordynatora? Trzeba spełniać jakieś szczególne warunki czy mieć duże doświadczenie? Premia jest indywidualna, czy pracujecie na nią wspólnie w firmie?

@Koordynatorka

Ale staż. wow. A firma nagradza takie osoby ze stażem pracy w firmie? Chodzi czy jak ma się kilka lat to i pensja rośnie sukcesywnie? Są nagrody za lojalność? I czy koordynatorzy sa z awansu z rekrutacji zewnętrznych?

Łukasz

Odpowiem w imieniu Koordynatorów bo w tym przypadku mam najlepszą wiedzę – średni staż Koordynatora w Savoir to ponad 6 lat. Są osoby które pracują po 9 lat ale są też takie których staż to 2 lata. Jak widać po stażach wolne etaty zdarzają się bardzo rzadko. Jeżeli chodzi o warunki to z tym jest różnie. Mamy w firmie osoby, które po prostru przeszły z konkurencji ale są też takie które zaczynały u nas jako merchandiser czy promotor i dostały szansę na sprawdzenie swoich sił w roli Koordynatora. Myślę że bardzo ważnym jest mieć trochę doświadczenia w branży promocji sprzedaży. Permia jest indywidualna. Wynik wspólny jest ważny ale Regiony i ich potencjały są bardzo zróżnicowane. Zdarzają się też akcje lokalne tylko na konkretnym obszarze które powodują zwiększone zaangażowanie jednego czy dwóch Koordynatorów. Jesteśmy Teamem ale każdy z nas pracuje na swoją premię.

Elka
@Łukasz

Premia zawsze miała charakter indywidualny czy to jednak weszło z czasem? Co do tych osób z konkurencji zaciekawił mnie ten temat. :D jest ich dość sporo? Zastanawia mnie porównanie warunków od tej perspektywy. I czy w drugą stronę też się to zdarza?

Mamy to!
Kolejny długoterminowy kontrakt z jednym z największych na świecie producentów i sprzedawców napojów bezalkoholowych oraz produktów spożywczych - amerykańskim koncernem PepsiCo.
Firma PepsiCo Poland zdecydowała się powierzyć Savoir Group realizację projektu merchandisingu mobilnego i stacjonarnego w segmencie tradycyjnym na terenie całego kraju.
Jakość, profesjonalizm w działaniu, zaufanie i partnerskie relacje w biznesie pozwoliły na współpracę obu organizacji przez kolejne lata.

Mam pytanie do firmy. Widzę na OLX ogłoszenie do pracy na asystenta do spraw floty samochodowej. Czy ogłoszenie jest aktualne jak przebiega proces rekrutacji? Interesuje się motoryzacją a nawet uprawiam sporty motorowe, czy to będzie brane pod uwage? Jak często są wyjazdy służbowe?

@Piotr

Panie Piotrze dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem i przesłane pytania. Jeżeli chodzi o proces rekrutacji to wygląda on następująco: w pierwszej kolejności następuje selekcja nadesłanych CV, podczas której wybieramy kandydatów najbardziej odpowiadających naszym oczekiwaniom. Wtedy następuje pierwszy etap jakim jest rozmowa telefoniczna z kandydatem do pracy. Podczas rozmowy telefonicznej przybliżamy naszą ofertę. Jest to też czas aby kandydat mógł zadać pytania związane z zamieszczoną ofertą. W nawiązaniu do Pana pytania, oprócz doświadczenia na podobnym stanowisku, zainteresowanie motoryzacją jest dużym atutem, który bierzemy pod uwagę. Drugim etapem rekrutacji jest rozmowa w siedzibie firmy lub biurze regionalnym przy której obecny jest Kierownik Działu Floty, gdzie szerzej już zostają przez niego omówione obowiązki na stanowisku Asystenta ds. Floty Samochodowej. Po tym etapie, zwykle w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych, zapada decyzja odnośnie wyboru kandydata. Bez względu na wynik rozmowy i ostateczną decyzję każdy uczestnik otrzymuje informację zwrotną. Pozdrawiamy, Zespół SAVOIR Group

Kuba Dział Floty
@Piotr

Panie Piotrze, podróże służbowe zdarzają się najczęściej w przypadku uruchomienia nowego projektu np. w sezonie wakacyjnym nad morzem, gdzie należy przetransportować auta i wrócić pociągiem, samolotem itp. Kolejny przypadek to konieczność podmiany auta na danej „trasówce” w różnych regionach Polski np. w jednym aucie kończy się finansowanie i należy je podmienić na inne. Ostatnim przypadkiem jest wymiana floty np. wymieniamy auta na nowe i trzeba je wydać Użytkownikom np. w Poznaniu, Krakowie czy innym mieście. Zainteresowanie motoryzacją jest bardzo przydatne na tym stanowisku, ze względu na różnorodność floty, której trzon stanowią głównie samochody nowe. Posiadamy kilkaset pojazdów różnych marek i modeli począwszy od Fiatów Fiorino przez Skody, Toyoty, Volkswageny do BMW czy Audi. Wiedza na temat ich danych technicznych, budowy, wad i usterek, które mogą w nich wystąpić, znacząco ułatwiają diagnozę problemu i szybką naprawę. Zapraszamy do złożenia CV.

@Kuba Dział Floty

Audi, BMW? W jakich projektach można takie spotkać?

@Paweł

Samochody marek BMW czy Audi dedykowane są dla managerów w projekcie outsourcingu Zespołów Field Force, który realizujemy dla światowego giganta w branży mobile i RTV/AGD.

Mona

Gdzie można wypełnić kwestionariusz osobowy ponieważ nie mogę nigdzie tego znalesc?

Paula

Współpracowałam z nimi przy samplingu i jestem pozytywnie zaskoczona vibem jaki tworzą koordynatorzy, a przez to cała ekipa nie tylko pracuje, ale też się dobrze bawi ^^

Ola

Bardzo polecam zlecenia w firmie. Ekipa miła, praca przyjemna i ,,jasna". Nie było żadnych problemów na akcjach. Polecam firmę każdemu ????

Spoko firma. Polecam współpracę z nimi

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie SAVOIR Group Sp. z o.o. na Merchandiser? 18 lipca ogłoszenie na GoWork.pl.

Krzysiek91

Świetna współpraca z koordynatorkami firmy, Kasia, Dominika, Magda organizacja pracy, oraz koordynacja akcji na najwyższym poziomie, praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. Muszę zwrócić uwagę na bardzo dużą otwartość i podejście do pracowników. Szczerze polecam współpracę dla firmy, przede wszystkim dla koordynatorek.

Zostaw merytoryczną opinię o SAVOIR Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAVOIR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 47 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAVOIR Group Sp. z o.o.