kurjerzy.pl

Gdańsk

Opinie o kurjerzy.pl

klientka

nie polecam!!!! kurier miał przyjechać po paczkę 22.12 od 11 godziny do 14 nie poinformowali mnie w żaden sposób że jednak nikt po paczkę nie przyjdzie tego dnia . zalezalo mi bo o 15 mialam pociag dodzwonilam się pani nawet mnie nie przeprosila NIE Polecam Nikomu!!!!!!

KurJerzy

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz na stronie https://www.kurjerzy.pl/informacje/kontakt. Proszę podać numer zamówienia KJ z którym wystąpiły problemy.

klient

Firemka krzak. Nie wiadomo co się dzieje z przesyłką i kiedy ma zamiar trafić na miejsce przeznaczenia. Odradzam korzystanie.

Zostaw opinię o kurjerzy.pl - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kurjerzy.pl