SCAN PARTNER AB TOMASZ PODGÓRSKI

Gdynia

Opinie o SCAN PARTNER AB TOMASZ PODGÓRSKI

praca

Uwaga na tego Pana i jego firmę w Polsce i w Szwecji .Nie wypłaca zarobionych pieniędzy mimo tego że roboty ma odebrane i zapłacone

Rob
@praca 22.12.2015, 09:59

Witam . Może ma Pan więcej informacji na temat tego Pana, dostałem właśnie od niego interesująca ofertę pracy na podstawie działalności. Mój meil robzyla1@wp.pl

Gucio
@Rob 04.01.2017, 21:39

Witam, odnośnie pracy w Szwecji z panem Toamszem Podgórskim - ostrzegam to oszust prostak i ostatni cham - proszę zresztą samemu poczytać o dokonaniach pana Toamsza w innym wątku na gowork (jakieś 20 negatywnych opinii) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,628708 wszystko mogę potwierdzić 100% prawda - uwaga zakłada wiele firm i zmienia nazwy Scanpartner AB, NSS AB to wszystko firmy pana Tomasza Podgórskiego - wszystko opisane w linku powyżej

Zostaw opinię o SCAN PARTNER AB TOMASZ PODGÓRSKI - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCAN PARTNER AB TOMASZ PODGÓRSKI