Brandt Zwieback Schokoladen

Opinie o Brandt Zwieback Schokoladen

Tomek

Na stałe to nie radze.

Iza

A pracuje tam jeszcze ten zoofil Stasiu Sokoll, który lubi oglądać porno gdzie ludzie uprawiają seks ze zwierzętami? Sprawdzcie mu komórkę, ma tam filmy porno zoofiliczne.

Gościu

W Brancie był mój brat obmacywany przez pedofila Henryka Pielot z Kędzierzyna Koźla. Teraz nie żyje, został on odurzony narkotykami w czasie pracy, Seeholzer go zwolnił, brat się załamał. Dziękuję Ci Seeholzerze największy kutasie świata. Dziękuję ci Henryku P. ty pedofilu świata. Powinni cię wykastrować. Bierz się za swoją żoneczkę Krystynę. A nie będziesz chłopaków obmacywał.

Jotes

Tak wygląda inaczej. Można posiadać narkotyki, dopalacze na zakładzie i nikt Ci tego nie zabroni mieć i zażywać. Tylko przestrzegają abyś nie wyniósł jakiegoś produktu bądź opakowania, który jest wytwarzany na zakładzie.

Twoim zdaniem praca w firmie Brandt Zwieback Schokoladen wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Brandt Zwieback Schokoladen - Landshut

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brandt Zwieback Schokoladen