dembud/słomińskiego

Opinie o dembud/słomińskiego

Spółdzielni@

Jakiś czas temu pojawiła sie na osiedlu Słomińskiego ( Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa DEMBUD ) kolejna agencja ochrony (tym razem Dragon), która dzięki układowi z Prezesem Dembudu (usunięte przez administratora) wygryzła poprzednią firmę, przejeła jej pracowników i zarabie na mieszkańcach kasę. Wszystko to dzięki kontaktom Pana (usunięte przez administratora) z Dragon z (usunięte przez administratora) dziwnym trafem przedtem(usunięte przez administratora). pracowali w poprzednich firmach chroniących Dembud i osiedle Słomińskiego. Przedtem była firma City , jeszcze wcześniej TS...

Zostaw opinię o dembud/słomińskiego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dembud/słomińskiego