Contract Personel

Thetford

Opinie o Contract Personel

Ktoś

Jak dla mnie to konkretna agencja nie wiem jak teraz ale w 2008 byli w porządku praca była ciągle dowozili mnie do pracy busem, jak mi się nie podobało to inną prace mi oferowali, kasa zawsze terminowo na kącie była możliwość nadgodzin itp. teraz podobno nie mają już transportu i troche się zmniejszyła agencja ale nic więcej nie wiem... pozdro ps. wymagają znajomość języka ale mi się jakoś udało dogadać kalecząc język :)

Zostaw opinię o Contract Personel - Thetford

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contract Personel