Sofit

Opole

Opinie o Sofit

rafał

Systemy ochrony fizycznej i technicznej, tak można firmę w skrócie określić. Nie wiem jednak nic na temat rekrutacji @tomek

kare

nie kierujcie się nazwą wydając opinie. szykanujcie właściciela. sofit to skrót używany przez wiele firm prowadzących tego typu działalność. wprowadzacie w błąd zarówno przyszłych kontrahentów jak i potencjalnych pracowników.

zen

Wystarczy wystąpić o nadanie klauzuli przeciwko żonie i wówczas można liczyć na egzekucję z samochodu lub domu w Biadaczu.

Jerzy Opole

Pracowałem w tej firmie,do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia,oddałem sprawe do sadu,wyrok sądu u komornika,tylko czy komornik jest cos wyciagnąc od tych oszustów,oni nic nmie mają.to sa oszusci,nikomu nie płaca,jak firmy moga podpisywac umowy z taką firma

- firma sofit opole to oszusci,nikomu nie płaca,szukają głipich do pracy,nie podejmujcie pracy u tych oszustów bo i tak nic nie dostaniecie

Zostaw opinię o Sofit - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sofit