Opinie o Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówek

counter
4 4 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej?

Jelcz Nowy wpis

Można również stwierdzić że siedzą tam roboty ? co się palą do roboty samemu :)

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej?

Abc Nowy wpis
@Pytanie

Hmm...Dostaniesz materiały biurowe. Ale ostatnio mało przydatne. To co jest teraz niezbędne do tej pracy tu to ubranie robocze i silne ręce do noszenia ciężkich worków, pojemnikow z dokumentami o wadze niekiedy przekraczającej 50 kg, umiejętność jazdy pleciakiem i silne nerwy. Tak wygląda tu praca biurowa :)Poza tym pracowników przerzucania z działu do działu. Danego dnia jesteś potrzebny do porządkowania dokumentów, kolejnego do przenoszenia worów lub do pracy przy kwerendach, a jeszcze jest wypożyczenie dokumentów. Dobrze by było mieć prawo jazdy bo za kierowcę tez robisz. Jednym słowem nudził się nikt nie będzie. Jak zgłaszasz sprzeciw ze jesteś tu do wszystkiego, to usłyszysz ze,, zawsze możesz zmienić pracę". Takie super podejście ma pracodawca i kierownictwo. A te wszystkie cudeńka za 2800 brutto:))

Anastazja

Pracuje w archiwum dostatecznie długo, żebym mogła poznać p. dyrektor, kierowników i współpracowników. Uważam, że wpis osoby ”JA” to czysta złośliwość. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Na kierownika i kolegów mogę liczyć w każdej sprawie. Niestety zawsze trafią się osoby, którym wykonywanie swoich obowiązków miesza się z mobbingiem. Polecam archiwum jako miejsce pracy z całą odpowiedzialnością. AGA

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej - Milanówek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.