Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej

Milanówek

Opinie o Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej

Anastazja

Pracuje w archiwum dostatecznie długo, żebym mogła poznać p. dyrektor, kierowników i współpracowników. Uważam, że wpis osoby ”JA” to czysta złośliwość. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Na kierownika i kolegów mogę liczyć w każdej sprawie. Niestety zawsze trafią się osoby, którym wykonywanie swoich obowiązków miesza się z mobbingiem. Polecam archiwum jako miejsce pracy z całą odpowiedzialnością. AGA

Zostaw opinię o Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej - Milanówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej