Ostrów Wielkopolski

Opinie o Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański

Edyta

@fg66 wpis, do którego się odnosisz jest z 2014 roku. Dużo czasu minęło, c może oznaczać, że dużo zmian zaszło w Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański. Zatem czy Ty pracujesz tam nadal i uważasz inaczej, czy też pracowałeś w tamtym okresie i była Twoim zdaniem inna atmosfera? Możesz wyjaśnić o co dokładnie chodzi w Twoim wpisie?

Znany

Pamiętam

biedak

hehehehhe....ciekawe czy ktoś jeszcze słynną piosenkę pamięta :D może Tekla :D

goofy

ostatni gasi światło..ha ha ha

JAJOGLOWY

ha ha hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....już pożegnania nadszedł czas...........

ja

nie polecam, bardzo mocno nie polecam!!!!

Kamil

Ciekawe miejsce, aczkolwiek wydaje mi się, że mało opłacalne jest mieć taką firmę. Tyle teraz się pootwierało wielkich firm z meblami, które mają ceny dość konkurencyjne. No ale, tutaj chyba istotny jest fach i rzetelność Moderny.

leon

moim zdaniem mozesz wyslac bezposrednio do nich swoje cv jak beda kogos poszukiwali do fabryki to juz beda mieli twoje cv, nie ma co podpierac sie powyzszymi opiniami...

Heniek

A skąd wiesz, że kogoś szukają @pauu(@? Sam chętnie wysłałbym do nich swoje CV, ale nie chcę wysyłać w ciemno, wolałbym najpierw zobaczyć konkretną ofertę pracy. Tak czy inaczej, oba systemy zmian o których napisałaś mi odpowiadają, bo pracowałem i na trzyzmianówce i na 4-brygadówce, także na luzie. :)

pauu(@

witam . chce zlozyc CV do moderny możecie mi powiedzieć jakie zminy obowiazuja? tzn. czy trzyzmianowka czy może 4brygaowka? od której do której itd.? będę wdzieczna

Ss

Witam jak na pakowaniu czy akord pozdrawiam

z PUP

Dlaczego nie ma nowych opinii? Czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje?

z

Nikt nie narusza prawa

MODERNA

Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Wszystkie osoby, które naruszyły bądź naruszą wyżej wymienione zasady zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.

celebrytka

Zgadzam się całkowicie z bobo.Bo jeśli jest tam komuś źle,krytykuje innych,a sam nie widzi co robi,to po co się męczy ,niech odejdzie i pzestanie siać zament.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam starą ekipe i wszystkich co mają dosyć prania brudów innych.

bobo

jak wam tak źle w tej pracy to zawsze możecie sie zwolnić a nie narzekać jak wam źle i z jakimi ludźmi musicie pracować

bobo

a co was biuro interesuje cieszcie sie ze macie prace i wyplaty na czas

adoo

Witam co z piankownia może ktoś cos napisze bo mam okazje tam pracować ,,,

adda

Witam mam propozycje na piankowanie czy warto,pozdrawiam

kiki

ciekawie się robi...;)))

Kicek

Wydaje ci się, że w Moderna collezion zaoferuje lepsze warunki handlowcowi niż większe sieciówki? Mam wrażenie, że nie można mieć takiego założenia, bo można się na tym przejechać dosyć mocno. Zastanawia mnie jedno - jakie konkretnie kwoty można w MC zarobić na pozycji handlowca. Co Ci zaproponowali??

Wojtek

Witam Ja złożyłem moje CV na przedstawiciela handlowego wiem, że będzie dobrze tak jak wszędzie. Miłego dnia

lulu

W kazdej firmie jest zle i dobrze! Ja nie narzekam

X

Ja tam pracowalem i mam odmienne zdanie. Wynagrodzenie ok.i na czas. Sam odszedlem,poniewaz otworzylem wlasna dzialalnosc. Ludzie nadal tam pracuja,wiec mysle ze nadal jest w porzadku. Luzowa atmosfera

roi

Może różne opinie i głosy niezadowolenia słychać tylko i wyłącznie po ilości opinia albo wynika to z różnych efektów pracy czy nastawienia i chęci odniesienia sukcesu Na arenie krajowej czy mazowieckiej zdecydowanie oldeffa może pomóc osobom proponującym akt dobrej woli w stosunku do kandydata na prawę.

Molik

@adas Jeżeli są takie wspaniałe warunki to pracownicy raczej nie mają się czego obwiać, chyba że boisz się kuszenia innych firm ;). Jeżeli to konkurencja to prawda - cios poniżej pasa, ale niektórzy zamiast wziąć się za poważny marketing swojej firmy wolą niesłusznie obsmarować konkurencję - zachowanie godne pożałowania. Nie sądziłem, że w Ostrowie panuje aż taka walka o klienta... Może meble z MC kojarzą się z większą jakością, dlatego konkurencja się boi i chce zniszczyć to co przez tyle czasu szefostwo wypracowało...

missy

Firma ok. Właściciele wporzo. Wypłaty na czas nieraz udało się przed. Zaliczki dają i kredyty

Stawowy

Ale o co Ci marko chodzi, pieniądze są takie na jakie godzi się i jedna i druga strona, nic dziwnego, a jak nie pasuje to walczyć o wyższe !

szukacz

zouza pracowałaś tam? możesz napisać coś więcej bo ja jedynie widzę, że od ponad miesiąca rekrutują na różne stanowiska

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański