Opinie o Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański w Ostrów Wielkopolski

Jak szefostwo w Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański? Spoko traktują ludzi?

Paco Nowy wpis

Moderna już nie istnieje!

Znany Nowy wpis

Pamiętam

biedak Nowy wpis

hehehehhe....ciekawe czy ktoś jeszcze słynną piosenkę pamięta :D może Tekla :D

goofy

ostatni gasi światło..ha ha ha

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
JAJOGLOWY

ha ha hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....już pożegnania nadszedł czas...........

nie polecam, bardzo mocno nie polecam!!!!

Kamil

Ciekawe miejsce, aczkolwiek wydaje mi się, że mało opłacalne jest mieć taką firmę. Tyle teraz się pootwierało wielkich firm z meblami, które mają ceny dość konkurencyjne. No ale, tutaj chyba istotny jest fach i rzetelność Moderny.

AS

jedz jak do consolis za urzedem skarbowym ..widac napis na scianie..

leon

moim zdaniem mozesz wyslac bezposrednio do nich swoje cv jak beda kogos poszukiwali do fabryki to juz beda mieli twoje cv, nie ma co podpierac sie powyzszymi opiniami...

Heniek

A skąd wiesz, że kogoś szukają @pauu(@? Sam chętnie wysłałbym do nich swoje CV, ale nie chcę wysyłać w ciemno, wolałbym najpierw zobaczyć konkretną ofertę pracy. Tak czy inaczej, oba systemy zmian o których napisałaś mi odpowiadają, bo pracowałem i na trzyzmianówce i na 4-brygadówce, także na luzie. :)

pauu(@

witam . chce zlozyc CV do moderny możecie mi powiedzieć jakie zminy obowiazuja? tzn. czy trzyzmianowka czy może 4brygaowka? od której do której itd.? będę wdzieczna

Ss

Witam jak na pakowaniu czy akord pozdrawiam

z PUP

Dlaczego nie ma nowych opinii? Czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje?

z

Nikt nie narusza prawa

MODERNA

Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Wszystkie osoby, które naruszyły bądź naruszą wyżej wymienione zasady zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.

celebrytka

Zgadzam się całkowicie z bobo.Bo jeśli jest tam komuś źle,krytykuje innych,a sam nie widzi co robi,to po co się męczy ,niech odejdzie i pzestanie siać zament.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam starą ekipe i wszystkich co mają dosyć prania brudów innych.

bobo

jak wam tak źle w tej pracy to zawsze możecie sie zwolnić a nie narzekać jak wam źle i z jakimi ludźmi musicie pracować

bobo

a co was biuro interesuje cieszcie sie ze macie prace i wyplaty na czas

adoo

Witam co z piankownia może ktoś cos napisze bo mam okazje tam pracować ,,,

adda

Witam mam propozycje na piankowanie czy warto,pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Tapicerowanych Moderna Collezione S.C. Maja Biegańska, Arkadiusz Biegański - Ostrów Wielkopolski

2.4/5 Na podstawie 59 ocen.