Opinie o A-Z BIURO w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy A-Z BIURO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w A-Z BIURO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Z BIURO w

No super a ty jak jesteś dobry handlyrz to rób wyniki a nie płacz że firma kiepska , albo samochód kiepski , lub że za darmo siedzisz w pracy . Pamiętaj że tam pracują inni i nie bądź zdziwieni że piszą co o twojej pracy sądzą . Jak ktoś super napisał " Jakim głosem mówisz, takie otrzymasz odpowiedź " .

zdzisiek

Super że jest takie formum . Apeluję do szefostwa DLACZEGO HANDLOWCY NAM NIE POMAGAJA JAK JEST TAKA POTRZEBA !!!!! Mam nadzieje że szefostwo czasem czyta to forum .

Endrju

pracowałem tam troche i sie ciesze ze nie pracuje tam ludzie (usunięte przez moderatora) jak na plantacji bawelny szefostwo (usunięte przez moderatora) ciagle jakies pretensje o byle co gadka jak z dzieckiem robisz 10 godzin dziennie i 15 min przerwy

Marzena

Kierowco, magazynierze - Ty masz płacone za nadgodzinę i często naciągasz żeby 10 -go było więcej. handlowiec - nadgodzinę z regóły robi w ramach \" pomocy społecznej\" o środowych i czwartkowych spotkaniach za free nie wspominając. Przyjrzyj się kolego ile i za ile towaru miesięcznie wywozisz - odnieś to do wyników handlowców i przemyśl to czy czasem wyniki ich pracy nie są reką szefostwa obniżane. Podnieś głowę do góry - 10-tego MOPS na pierwszym pętrze znowu płaci!!!

A-Z BIURO prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca - Magazynier. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
nowy

Jak dla mnie nazie firma Ok . Ale faktycznie trzeba sie narobic i nadodatek wiecej niz 8 godz. dobrze ze chociaz za to placa NIE TO CO W POPRZEDNIEJ PRACY . Ludzie tez narazie spoko .

Serce głupca znajduje się w jego ustach, język mądrego znajduje się w jego sercu.

Dobra rada dla innych : " Nie zawsze trzeba mówić to co się wie, lecz zawsze trzeba wiedzieć to co się mówi "

Dokładnie ciekawe dlaczego nie zostają handlowcy .

Mamuska

A tu jak zwykle dziecinada . Dzieciaki czytam i się zastanawiam czy wy znacie życie i czego oczekujecie od pracy , zakładu pracy , właścicieli i kolegów , koleżanek w pracy . NARZEKACIE , OBRAŻACIE , WYŚMIEWACIE . No cóż jak mało wiecie o życiu , a o marzeniach można pisać tylko czy to coś zmieni jak dla mnie nie . Nie rozumiem poco się nakręcać i wiem że niektórzy tego nie zrozumieją ale ja jest baaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona z pracy , wynagrodzenia i ludzi z którymi pracuję na codzień . Pozdrowienia dla wszystkich . Pa Pa

kierowcy zawsze maja czas zeby zostac... a dobre pytanie jest o godzinie 16,15 czy zostajecie dluzej... tak dla przypomnienia jak zadajesz pytanie dodaj chciaz wyraz JESZCZE np. jeszcze dluzej bo dluzej to jestesmy od 15.15

praca

A i za pomoc też wyrazy szacunku . W końcu wy też nasz szanujecie i pomagacie

praca

Dokładnie w końcu to ich klienci i biorą za to kasę . Kochani trzeba coś z tym zrobić nie może być tak że cała firma robi a oni nie mają nawet chwili czasu żeby zostać , śpieszą się do domu a później psia mać debata pod firmą i jakoś się im nie śpieszy bo już spisani .

handlyrze

Handlyrze do roboty . A za wasza pomoc w pakowaniu macie moj szacunek . (usunięte przez moderatora)

echo1

Zgadam się z opinia innych też nie rozumiem ? Jeżeli nie jest fajnie to dlaczego tam robisz ? Ale bezimienny bohater !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ps. Jak jestes kiepski handlyrz to nie zarobisz nigdzie . Aż się dziwię że niektórych trzymają za takie wyniki w końcu każdy może je zobaczyć w jadalni . JEŻELI CZYTA TO SZEFOSTWO TO APELUJĘ - POSZUKAJCIE LEPSZYCH HANDLYRZY Z TYMI ZA DALEKO NIE ZAJDZIEMY - NO A JACY SĄ CHĘTNI ŻEBY ZOSTAĆ I COŚ POMÓC - NO MASAKRA !!!!

eho

no jasne wszystko jest w tej pracy fajne, fajne auta rozsypujace sie po kolei , fajne zarobki, fajne zebrania co srode i czwartek za darmoszke, fajne . . . .

krzych

Witam Tooooooooooooooooooootalnie nie rozumiem wypowiedzi innych . BARDZO FAJNA FIRMA , SPOKO WŁAŚCICIELE A PRZEDA WSZYSTKIM (usunięte przez moderatora) ZAŁOGA . Jeżeli ktoś obraża tych ludzi to chyba nie zna życia i nie rozumie co to brak szacunku i poniżanie - wyrazy współczucia dla nich .

do obecnych

Walcie się wszyscy , tyle czasu was ciulałem mimo takiej kotroli , a co zjadłem to moje i tyle . Już z wami nie pracuję i jestem szczęśliwy . W nowej pracy ma luzik a jak się zmieni znajdę nową nieudacznicy jedni . UWAGA !!! Nikogo nie pozdrawiam z obenych i byłych już jesteście historią !!!

Drogie kolezanki i koledzy upraszam o nie obrazanie innych . Na tyle to sie chyba mozecie wysilic Pozdrawiam

A jak się nie opłaca to po co robisz NIE ROZUMIE TEGO !!!!!!!! Zawsze w domciu można posiedzieć i nie (usunięte przez administratora) niech się inni zwolnią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgoda tylko gdzie nie będę zasuwać ale konkretnie ... a nie uwierz w siebie , wszędzie lepiej itp . A jak nie masz konkretów to narazie zasuwam , szukam i nie piepszę o niczym . BEZ SENSU . W końcu nie każdy ma rodzinę w KGHM-mie

Zostaw merytoryczną opinię o A-Z BIURO

A-Z BIURO