Gray and Adams

Fraserburgh

Opinie o Gray and Adams

A

Ale o co pytasz apropos rotacji bo to temat na inną i dłuższą rozmowę chyba w sensie spoko, tylko nie ogarniam co się dzieje za bardzo teraz w firmie, ale powiem Ci, że generalnie ma coś ruszyć w okolicach czerwca

ja

gray cos cienko przedzie w tym roku w porownaniu do lat poprzednich.ale z tgo co wiem to sa prace inne w okolicy np:stawianie rusztowan w peterhead-na start nawet lepiej platne

Kamil1988

Seborrooo ja pracowałem w Gray przez Omege z Wawy i też szukam teraz punktu zaczepienia na wyjazd do nich lecz nie mogę znaleźć nic konkretnego teraz. Nie wiesz co się dzieje z Omegą ??? Pozdrawiam

seborrooo

Myślałem, że coś się ruszy po nowym roku, bo nie ukrywam, że już dość długo czatuje na miejsce w Gray and Adams i na razie nic mi się nie pojawiło, mimo że szukam naprawdę często i zawzięcie. A wy jakie macie doświadczenia? jak udało wam sie do nich dostać ? Liczę na to że jest jeszcze jakaś droga na jaką nie wpadłem

ja

teraz najlepiej przez kogos znajomego kto tam pracuje

Wlodek

W jaki sposób można teraz sie dostać do pracy ? Kiedyś pracowałem przez Omegę

ja

prawda jest taka,ze jak narazie to wcale nie ma az tyyyyle pracy.

honda

tak, jeśli tylko chcesz ryzykować, że zaraz ktoś Cię na tym nakryje... ja w coś takiego wolę się nie bawić

ja

chate chyba musisz znalezc sam a z robota kiepsciutko.na start okolo 8 funtow brutto i zapieprz jak cholera

ilo

fatalne warunki mieszkaniowe co to znaczy?z kuchnia bez? baraki? i ile za nie chcą?

ilo

robi tam ktoś jeszcze z was bo dostałem z omegi oferte na spawanie sa norma na spawanie czy jedzie się swoim tempem? co znaczy fatalne warunki pracy ?i ile za chate sobie licza?

me myself and i

w tym roku kiepsciutko z robota.malo zatrudniaja,nie ma nadgodzin,krotsza praca,gorsza placa.oby to szybko minelo

GA

przyjmuja i zwalniaja biznes sie kreci

stary

Zwolnili wszystkich z omegi i dużo szkotów.W ciągu ostatnich 3 miesięcy poszło na bruk 117 osób.Nie ma zamówień więc dalej będą zwalniać.A co do kasy to była dobra jak były nadgodziny.Teraz od ponad 5 miesięcy brak ich i kasa marna.Dużo ludzi nie wróciło po świętach do firmy.

niezachwycony

niestety zwolnili wszystkich z agencji.

denso

a jak tam a Grayu teraz? zwalniają czy przyjmują?minął kryzys?

marno

a toznaczy ze sie nie chcialo pracowac po 10 godzin i byl placz ze ciezko ale szczeze to nie jest tak zle a pieniadze sa bardzo dobre

co to znaczy

co to znaczy ze praca jest b ciezka?

niezachwycony

gray&adams jest ok.praca jest bardzo ciężka ale pieniądze w porządku.gorzej się ma z agencją omega,która obsługuje polaków.dużo nieścisłości i nieporozumień.warunki mieszkaniowe nieciekawe.

anonim - 2009-07-02 18:02:58 Dodaj opinie o Gray and Adams - Fraserburgh, Scotland. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. jest ok

Zostaw opinię o Gray and Adams - Fraserburgh

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gray and Adams