PPHU KULBAT

Poniatów

Opinie o PPHU KULBAT

assss

masakra obietnice że 2300pln na rękę a tak naprawdę najniższa krajowa , praca bez umowy , szef typowy cwaniaczek

perfect
użytkownik zarejestrowany

@hmmm jakoś nie mogę uwierzyć w to, że szef zwalnia ludzi z doświadczeniem i obeznaniem w firmie tylko dlatego, że grupa się nie zgrała czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że ludzie lecą bo się nie sprawdzają nie sprowadzajmy tego do takich niedorzeczności

hmmm

wlasciwie to szef nie jest zly dopuki sie mu nie poprzestawia w glowie zeby kogos wykopac bez wzgledu na wszystko... ma swoje widzi mi sie ale na ogol chlop w porzadku... do poki ekipa sie nie zgra wszystko jest ok. natomiast gdy tylko zobaczy ze ekipa sie zgrala tak leca po kolei bez wzglegu na staz pracy... praca przyjemna, placa w terminie od siebie szef potrafi dac sporo jesli widzi ze ktos sie stara... umowa o prace co najwazniejsze. wszyscy mili i przyjemni... gaduly chichotki i milo bylo tam jechac do pracy

hmmm

K.

Socjalu brak, umowa najniższa, płaca z godziny na początek ok 9 zl/godz, wcześniejsze wyjscia gdy nie ma roboty(niepłatne), zaczadzona hala w zime gdy piec nawali, dzwiganie ciężkich elementów, ogólnie trzeba bardzo uwarzać żeby się nie pociąć...ale ludzie w porządku, fajna atmosfera na produkcji, no i czasem na święta życzenia i drobny upominek od szefa.Powodzenia.

zainteresowany

Próbowałem aplikować do tej firmy , dziadostwo po wymianie zdań na temat stanowiska oferowanego otrzymałem odpowidź trzym się ..... takie frajerstwo szkoda słów.

xxx

Czemu omijac? jest az tak zle?

xxl

Omijać szeroooooookim łukiem.

Zostaw opinię o PPHU KULBAT - Poniatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU KULBAT