Biuro Nieruchomości "FRONTON"

Nowy sącz

Opinie o Biuro Nieruchomości "FRONTON"

Anita

Nie wiem jak sie pracuje w tym Biurze ale po ocenie kontaktu z klientami biura i profesjonalizmu - nie radzę Nie odbierają telefonów ani poczty zwiazanej z ofertami- więc jaki jest cel ich i /istnienia? zero zainteresowania sprzedażą !!

gość
@Anita 08.09.2014 13:11

Pozdrawiam (pseudo) "koleżankę" z konkurencyjnego biura, która próbowała podprowadzić oferty z bazy ofert do konkurencyjnego biura. Jeśli koleżanka nie umie nawiązać współpracy tylko próbuje podprowadzać klientów to współczuję i zalecam zmianę zawodu.

Zostaw opinię o Biuro Nieruchomości "FRONTON" - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Nieruchomości "FRONTON"