ABC A HEAD

Opinie o ABC A HEAD

Monika

Pracuję na stanowisku sekretarki dyrektora, chciałam być specjalistą ds. audytu, moje CV wydawało mi się ok, chciałam tylko list motywacyjny, namówili mnie na cały komplet czyli List motywacyjny, CV dodatkowo otrzymałam analizę CV na 3 strony ze wskazówkami odnośnie mojego CV i nowy list motywacyjny i w bonusie listę firm gdzie mogę aplikować, poleciłam ich znajomym, naprawdę zajmują się klientem, odezwałam się w piątek wieczorem i w sobotę rano już miałam zrobione dokumenty!! DOBRA FIRMA

Karo

Wysłałem do firmy ABC A HEAD swoje CV w celu stworzenia profesjonalnej wersji CV i listu motywacyjnego - otrzymałem ogromny referat na temat mojego CV z uwagami co mam zmienić co poprawić i na co zwrócić uwagę, napisali mi nowe CV pod kątem stanowiska na które chciałem aplikować oraz nowy list motywacyjny, rewela nie sądziłem że można to wszystko zmienić. Nie wstyd mi teraz że wysyłam swoje aplikacje do pracodawców. Polecam innym, koszt nie duży, w porównaniu do innych firm malutki nie wiem czy to się im opłacało ale praca ilość pracy jaką w to włożyli widać jest duża.

Zostaw opinię o ABC A HEAD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC A HEAD