"Techwind" Jan Rutkowski

Gdańsk

Opinie o "Techwind" Jan Rutkowski

Zniszczony pracownik

W skrucie praca, praca, praca i jeszcze raz praca wykożystać wycisnąć i wywalić na śmietnik , najlepiej od 6 do 6 nastepnego dnia , nawet po pracy tel za tel , do tego rozpoczynasz jedną robotę i już lecisz do następnej , umowa tak najniższa albo swoja działalność , nerwowka nie ogarnięte biuro ,części elementy cokolwiek dostać z magazynu to życzę powodzenia , jedziesz do biura i odechciewa się żyć , kiedyś było naprawkę fajnie , teraz spychologia z jednego na drugiego ,ogólnie jesteś nr statystycznym , nie polecam wogle

Pracownik 2

Stres i nerwówka w tej firmie to ze strony szefa krzyki i wyzwiska w stronę pracownika. Owszem wypłata jest na czas, ale umowa podpisywana jest na minimalną stawkę a reszta wypłacana jest pod stołem. Jeśli ktoś uważa, że tak jest w każdej firmie to godzi się na niewolnictwo. Tu pracodawca oszukuje pracownika płacąc minimalne składki emerytalne, chociaż firma dobrze prosperuje i ma dużo zamówień. A później płacz, że emerytura wyniesie 1000zł. Lepiej się dobrze zastanowić.

Pracuję w firmie Techwind u Pana Janka od prawie 10 lat i nie zgadzam się z powyższymi opiniami, zwłaszcza ostatnią. Nigdy nie było tutaj problemów z wypłatami, zawsze pieniądze dostaję na początku miesiąca. Tak samo wygląda kwestia urlopów, nigdy nie było sprzeciwu co do terminu dnia wolnego, czy to urlopu wypoczynkowego czy opiekuńczego na dzieci. Fakt, bywa nerwowo, ale w której pracy tego nie ma? Tam, gdzie gonią terminy i jest kupa roboty zawsze będzie stres i nerwówka.

Za frajer

Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Na rozmowie ustala się kwotę wynagrodzenia jaką chce się otrzymać i zapewniają, że jest to kwota jaka będzie na umowie o pracę. Później podsuwają umowy na kwotę minimalną twierdząc, że reszta wypłacana będzie jako premia uznaniowa co oczywiście jest jedną wielką lipą bez potwierdzenia na piśmie. Do tego okres umowy nie taki jaki się uzgodniło i każdy pali głupa jak się pytasz o co chodzi. Pytania w kwestionariuszu o to czy będzie brany urlop na dzieci itp.Także czekają na frajerów lub desperatów Jeśli nie musisz nie idź.

Król Jan Europy Pan

Oferują pracownikom umowę na minimalną krajową, reszta wypłacana jest pod stołem. Dla właściciela pracownicy są złem konicznym.

egm

Z mojego punktu widzenia, jeżeli robisz to co tobie należy, nie ma co się bać. Wynagrodzenia osobiście dostaję od razu, tyle ile uzgodniłem z pracodawcą, ani grosza mniej. Owszem są momenty nerwów jeżeli jest tyle zamówień jednocześnie i czasu do realizacji mało, ale gdzie nie jest tak samo? Póki co nie mam nic negatywnego to powiedzenia.

mobing straszny przez tel nawet

znajomy pracuje w tej firmie, mowi ze szef zdrowo pier...ty, a w chacie jest 1 dzień w tygodniu... Do umowy dostaje sie klauzure, przez jakis czas czy pare lat nie pamietam dokladnie, po zwolnieniu nie mozesz przejsc do konkurencji... wysokie odszkodowanie trzeba zaplacic...

Jan to tylko nick

Witam.Pracując w firmie Techwind to porażka.Gościu leci z wypłatmi i stosuje [usunięte przez moderatora]Na początku tylko obieca ,a później to wyzysk.Robisz nadgodziny za które nie płaci(miesięcznie ok 60 nadgodzin).Już nigdy nie będe tam pracował.

Zostaw opinię o "Techwind" Jan Rutkowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Techwind" Jan Rutkowski