TVK Stella

Stalowa Wola

Opinie o TVK Stella

Zawiedziony

Nie polecam Ja płace za 80mbit a dostaje w porywach 30:/ porazka , moze o 4 rano jak wszyscy wyłączą w stelli komputery to podskoczy z 5....kantowanie ludzi i tłumaczenie ze to jest DO 80mbit, to jest take jak bys kupował 1 kg cukru a w torbie miałbyś 30dkg bo by powiedzieli ze tam moze byc kg, a nie musi:/ Wiem ze nie mam sie co spodziewadz pełneg oprzesyłu ale przez 2 tygodnie testowałem neta i maksymalny wynik jaki uzyskałem to 39Mb, jeszcze raz nie polecam

DOM

CO JEST Z INTERNETEM TO ZANIKA ALBO ZA MAŁO MB NA SEKUNDĘ PŁACE TO WYMAGAM TO CO POWINIENEM DOSTAĆ PŁACE ZA NETA 39 ZŁ AM MAM SZAJS BO DOSTAJE 9.16 MB NA SEKUNDĘ I WYŁANCZA SIĘ CO JAKIŚ CZAS POWIEM JEDNO WIELKIE DNO

Temat TVK Stella ucichł, ale może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Każda opinia ma znaczenie!

Zostaw opinię o TVK Stella - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVK Stella