Bać-Pol Rzeszów

Rzeszów

Opinie o Bać-Pol Rzeszów

prawduś

Prawda... nie dają za darmo... wycisną do bólu , zastraszą , pogonią , niezbyt fajna atmosfera pracy... w tym "miłym" towarzystwie

mp526287

Złe traktowanie pracowników. Zastraszanie. Ciągłe poganianie. Wyzwiska. Szczególnie nie polecana firma nawet w tych trudnych czasach kryzysu. Wypłaty (na zasiłku dla bezrobotnych można więcej dostać) uzależnione od przerzuconych ton towaru. Ogólna ocena -(minus) 5. tylko że w tej skali to tylko niedostateczny

Zostaw opinię o Bać-Pol RzeszĂłw - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bać-Pol RzeszĂłw