Usługi Transportowe Bernadeta Kosmala

Usługi transportowe bernadeta kosmala

Opinie o Usługi Transportowe Bernadeta Kosmala

Samotny

Firma rodzinnych buraków mają nie wypłacone wypłaty od Października 2016 do Lutego 2017 wiszą pracowników około 500 000zł i są nie tkalni bo Prezes leczy się psychicznie w ciągu roku rozbija co najmniej 3 samochody po pijaku . Cała rodzina oszustów

Adek

Potwierdzam Firma Krzok nie płaci pieniedzy. I czytajcie ludziska konentarze zeby nie trafic( usunięte przez administratora )

ON 6

NIE PLACI OD PAZDZIERNIKA NIGDY NIE MA KASY BANKRUT

Pracownik 2

Też pracowałem w tej firmie cały szef to wielki cwaniak który myśli ze jest jedynym pracodawca na świecie a tak naprawdę jest nikim szukają tylko ludzi do wyzysku i ich stałe tłumaczenie to Bendzie dobrze a siano za 2 miesiące nawet dłużnej.

moka

BANKRUT BANKRUT BANKRUT BANKRUT !!!!!!!!!!

Firma dla rencistów, których notabene jest najwięcej w firmie

On

Potwierdzam. Praca za darmo, ponad siły. Sam prezes to wielki nowobogacki rolnik, który robi z siebie boga, a jest zwykłym burakiem.

Firma która nie ma szacunku do pracowników. Na samym początku jesteś złodz..jem!!! wypłaty płacone co 2 m-ce. Ogólnie ktastrofa, jak najdalej od tej firmy

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Bernadeta Kosmala - Usługi transportowe bernadeta kosmala

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Bernadeta Kosmala