El Toro

Wieliczka

Opinie o El Toro

Arian

Czy do El Toro są akurat przyjęcia czy nie ma nic w tym rodzaju bo powiem Wam szczerze, że szukam pracy, zajęcia jekigoś na najbliższe tygodnie i jestem bardzo ciekaw co o tym sądzicie też, jakieś przewidywania?

dobry pracownik

A ja pracuje już trzy lata w firmie eltoro i jestem zadowolony. Jak komuś się chce pracować i nie kombinuje, to pracuje i jest zadowolony

JA

Uwaga[usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!! Zatrudnia ...a...pózniej ciezko wyrwac kase.!!!!Stanowczo odradzam !!!!!

@WOPPL125@

CAŁKOWITA RACJA !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! BRAK SŁÓW O TEJ FIRMIE!!!!!

Zostaw opinię o El Toro - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El Toro