Lokaty Ziemskie

Poznań

Opinie o Lokaty Ziemskie

mati

poszukują aktualnie na stanowisko partner inwestycyjny @pola, wymagają umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej, wykształcenia z zakresu: ekonomii, finansów i rachunkowości lub bankowości i ubezpieczeń. Niestety o umowie o prace nie wspominają

Bronsky

Znam tą ekipę i to rozsądni goście Ale z tego co wiem to system wynagrodzeń jest wyłącznie prowizyjny A jak tam poszło na szkoleniu ?

Podoba mi się sposób działania tej firmy . Widać poważne podejście do pracowników i do klienta . Kultura w czasie spotkań i wysoki poziom osób rekrutujących . Czekam właśnie na szkolenie .

Zostaw opinię o Lokaty Ziemskie - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lokaty Ziemskie